از این پرسپولیس انتظار خیلی بیشتری می‌رفت
73111
فتح‌آبادی: تمام فشار خط حمله نباید روی دوش لوکادیا باشد
26 مرداد 1401 13:37
    آرش جعفری - مهاجم ملی‌پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد پرسپولیس مهاجم بسیار خوبی خریده است ولی درعین‌حال نباید تمام فشار خط حمله‌بر روی دوش او باشد.

روزنامه گل

غلامرضا فتح‌آبادی می‌گوید ای‌کاش این بازیکن زودتر به پرسپولیس اضافه می‌شد تا از نخستین بازی لیگ به میدان برود. کارنامه خوبی دارد و در تیم‌های خوبی بازی کرده است. بازی در لیگ برتر انگلیس برای او یک کارنامه بسیار خوب است. خوشبختانه سن، او سنی است که هم تجربه دارد و هم جوان است. من عقیده دارم نباید از همین ابتدا از او انتظار زیادی داشته باشیم. بالاخره او از یک فوتبال دیگر به فوتبال ایران آمده است و باید رفته‌رفته با فوتبال ما هماهنگ شود تا بتواند خوش را نشان دهد.

فتح‌آبادی در ادامه در خصوص یورگن لوکادیا گفت: پرسپولیس در این سال‌ها مهاجم هدف و گلزن و قدبلند با چنین خصوصیاتی نداشت. خوشبختانه این بازیکن چنین خصوصیتی دارد و می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

مهاجم ملی‌پوش سابق پرسپولیس بازهم تأکید کرد که به این بازیکن نباید فشار بیاوریم چون در این صورت او را از دست خواهیم داد. من عقیده دارم او باید رفته‌رفته به جو پرسپولیس عادت کند. از سوی دیگر بازیکنان باید به او کمک کنند. جالب است به شما بگویم با توجه به فیلم‌هایی که از بازی او دیدم باید بگویم به‌غیراز اینکه خوب گل می‌زند او به‌خوبی در فضا حرکت می‌کند تا برای سایر همبازیانش موقعیت بسازد. درواقع باید بگویم او بدون توپ خیلی خوب حرکت می‌کند. حال با تمام این اوصاف باید بگویم او یک سرو گردن بالاتر از شیمبا و استنلی کی روش است که به پرسپولیس پیشنهاد دادند.

فتح‌آبادی در ادامه در خصوص جدا شدن تمیروف و اضافه شدن یک مهاجم خارجی جدید دیگر که گفته می‌شود سابقه بازی در یوونتوس را دارد گفت: من هم این خبر را شنیدم. اگر واقعیت داشته باشد با توجه به شرایطی که گفته می‌شود دارد آن‌هم با 22 سال سن باید بگویم پرسپولیس بسیار خوب و عالی‌تر از این می‌شود.

فتح‌آبادی در خصوص بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس گفت: بازی جالبی نبود . از این پرسپولیس انتظار می‌رفت که با پیروزی از اصفهان به تهران برگردد. البته منکر بازی بسته ذوب‌آهن نمی‌شوم. شاید اگر توپ مهدی عبدی گل می‌شد تیم ذوب‌آهن باز بازی می‌کرد و شاهد گل‌های بعدی هم می‌شدیم. بازیکنان ذوب‌آهن 90دقیقه جانانه دفاع کردند و بیشتر از 2 الی 3 موقعیت به پرسپولیس ندادند. البته بازی‌های اول هم همیشه جذاب نمی‌شود.

فتح‌آبادی در ادامه در خصوص بازی با فولاد گفت: بازی سختی است. پرسپولیسی‌هایی که به فولاد رفتند مقابل پرسپولیس خیلی انگیزه دارند و می‌خواهند خودشان را نشان دهند و به یحیی گل محمدی بگویند که در مورد آن‌ها اشتباه کرده است. برای همین عقیده دارم پرسپولیس باید مقابل فوتبال باهوش‌تر بازی کند.

فتح‌آبادی در ادامه در خصوص ترکیب پرسپولیس گفت: واقعاً بااین‌همه مهر خوب یحیی گل محمدی برای 11 نفر فیکس کار سختی دارد. بازیکنانی که به پرسپولیس آمده‌اند همه ستاره تیمشان بودند و حالا می‌خواهند در پرسپولیس بدرخشند تا از این تیم به تیم ملی برسند. برای همین عقیده دارم یحیی هم باید داخل زمین و هم نیمکت تیمش را مدیریت کند تا به مشکل نخورد.

فتح‌آبادی در خصوص مدعیان لیگ گفت: امسال تیم‌هایی چون سپاهان، استقلال، فولاد، تراکتور و گل گهر از مدعیان اصلی قهرمانی در کنار پرسپولیس هستند و عقیده دارم امسال لیگ پویا و جذابی را شاهد خواهیم بود چون مربیان و بازیکنان خوبی در لیگ حضور دارند.

#پرسپولیس #اختصاصی گل #مصاحبه #غلامرضا فتح آبادی #آرش جعفری #پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها