73047
پرز دیگر علاقه ای به امباپه ندارد
25 مرداد 1401 16:58
رئیس رئال مادرید روی جوانان تیم حساب کرده است. 

روزنامه گل

رئیس باشگاه رئال مادرید برای اولین بار پس از امضای قرارداد ناکام با ستاره فرانسوی صحبت کرد. فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، اطمینان داد که کیلیان امباپه در هفته‌های گذشته تغییر کرده و او بازیکنی که در رئال مادرید می خواست نیست، به همین دلیل ترجیح می‌دهد او در پاری سن ژرمن بماند.
خرید ناموفق کیلیان امباپه و هالند
رئیس رئال مادرید در مصاحبه با "ال چیرینگیتو" گفت: رویای او این بود که در رئال مادرید بازی کند، ما می خواستیم این کار را در اوت گذشته انجام دهیم و اجازه ندادند او باشگاه را ترک کند، او مدام می گفت که می خواهد در مادرید بازی کند تا 15 روز قبل از تغییر شرایط. این امباپه‌ای نیست که من می‌خواستم به رئال مادرید بیاورم، او یکی دیگر است که باید رویای خود را تغییر داده باشد. او تغییر می‌کند، چیزهای دیگری به او پیشنهاد می‌شود، تحت فشار قرار می‌گیرد و یک فوتبالیست دیگر است. هیچ کس در رئال مادرید بالاتر از باشگاه نیست. او بازیکن بزرگی است، می‌تواند بیشتر از دیگران برنده شود، اما این یک ورزش جمعی است و ما ارزش‌ها و اصولی داریم که نمی‌توانیم آن‌ها را تغییر دهیم. علیرغم همه چیز، رئیس باشگاه رئال مادرید گفت که او عاشق این بازیکن فرانسوی است و نمی داند که آیا او هرگز "پیراهن رئال" را خواهد پوشید یا خیر. او ادامه داد: "امباپه ای که قرار بود به اینجا بیاید این نیست. اگر اینطور باشد، ترجیح می دهم او در پی اس جی بماند. آیا در سه سال آینده این انتقال ممکن است؟ نمی‌دانم؛ مثل این است که بپرسید آیا سه سال دیگر همه ما کچل می‌شویم؟ این امباپه امباپه من نیست که حاضر نیست با تیم ملی اش یک شیرین کاری تبلیغاتی انجام دهد... من این را نمی خواهم. ممکن بود این یک لغزش باشد، اما فکر می کنم او اشتباه کرده است." پرز همچنین از کریم بنزما به عنوان دلیل عدم جذب ارلینگ هالند توسط باشگاه یاد کرد: "ما بهترین شماره 9 در جهان را داریم و قصد نداشتیم هالند را بیاوریم تا او را روی نیمکت داشته باشیم، درست است؟ بند دو سال دیگر؟ نمی‌دانم. ما در حال حاضر هیچ علاقه ای جز ساختن تیم جدید نداریم. تیمی با جوانانی که در اختیار داریم مقداری تقویت شده است."
سوپرلیگ
علاوه بر این، فلورنتینو پرز چندین موضوع بحث برانگیز را مطرح کرد، از جمله او بر ادامه قصد برای تشکیل سوپر لیگ تاکید کرد: "البته که سوپرلیگ هنوز زنده است، در حال حاضر یک سوال در دادگاه لوکزامبورگ وجود دارد، به زودی یک جلسه استماع برگزار خواهد شد و در مورد مسائلی که ما مطرح کرده ایم، تصمیم خواهد گرفت. ما معتقدیم که در جامعه اروپا حق داریم مسابقاتی را بین خودمان با یوفا برگزار کنیم. ما می‌دانیم که یوفا یک انحصار است و در اروپا، یک رکن، رکن رقابت است. با قوانین موجود در فوتبال اروپا، رقابت محدود و سخت می شود. پس ما هنوز هم به شکستن این قوانین غیرلازم اصرار داریم"

#رئال مادرید
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها