برای سرمربی بالقوه لیورپول
73041
به خدا مربی خارجی لزوما چیز بدی نیست!
25 مرداد 1401 14:36
    وقتش شده مجید جلالی یک بار برای همیشه تعارف را کنار بگذارد و رسما بگویید پراید هم از مرسدس بنز بهتر است، اما غربگراها و عاشقان چشم‌های آبی این واقعیت را نمی‌پذیرند!

روزنامه گل

مردی که با هدف‌گذاری خودش در سال 1401 باید سرمربی لیورپول می‌شد، حالا سال‌هاست که در خانه نشسته و تنها به نشر عقاید خاص و عجیبش علیه بازیکنان و مربیان خارجی مشغول است. مجید جلالی در آخرین اظهاراتش مدعی شده فوتبال ایران با جذب امثال ریکاردو ساپینتو، مورایس و بردیف پولش را دور ریخته است و تا چند ماه دیگر همه متوجه این واقعیت خواهند شد!

راستش بحث منطقی در مورد آدمی که همچنان عقیده دارد امیر قلعه‌نویی از ژوزه مورینیو بهتر است، هرگز راه به جایی نخواهد برد. کاملا هم روشن است که این دوستان «خارجی‌ستیز» دغدغه فوتبال ایران را ندارند و همیشه فقط نگران تنگ شدن جای خودشان بوده‌اند. با این همه کاش آقا مجید فقط کمی در خلوت خودش فکر کند و ببیند آیا واقعا نقش برانکو را در پرسپولیس می‌تواند نادیده گرفت؟ تاثیر کارلوس کی‌روش بر تیم ملی، مخصوصا در چهار سال اول قابل انکار است؟ فوتبالی که استقلال با وینفرد شفر و استراماچونی بازی می‌کرد را می‌توان با فوتبال تیم فکری مقایسه کرد؟

آقا به پیر، به پیغمبر مربیگری یک علم است. همینطور که از سراسر دنیا برای کشتی و تکواندو از مربیان ایرانی استفاده می‌کنند، ما هم برای فوتبال باید از مربیان خارجی سود ببریم. به همین راحتی. حالا هی شما در خانه‌ات بنشین و به اجنبی‌ها فحش بده!

#مجید جلالی #اختصاصی گل #نکته
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها