نبودن وریا از همان اول فصل دردسرساز شد
73032
احمد موسوی درراه بازگشت به استقلال !
25 مرداد 1401 12:48
استقلال بااینکه لیست بازیکنان بزرگ‌سالش پر است اما هنوز دارد بازیکن می‌خرد و این روند بر اساس شنیده‌ها ادامه خواهد داشت!

روزنامه گل

ابتدا مهدی قایدی و سپس سیاوش یزدانی که موفق شده معافیت بگیرد دو بازیکنی بودند که طی دو روز گذشته به جمع آبی‌پوشان اضافه شدند تا در لیگ بیست و دوم این تیم را همراهی کنند.

حالا در همین راستا شنیده می‌شود استقلال به دنبال جذب یک مدافع راست کلاسیک است. استقلال در دفاع راست فقط یک مدافع به نام صالح حردانی دارد. حالا سرمربی آبی‌پوشان از باشگاه خواسته که یک مدافع راست کلاسیک جذب کند. استقلال در بازی اول مقابل سپاهان در دفاع راست به دلیل مصدومیت حردانی بازیکن تخصصی برای این پست نداشت و برای همین مجبور شد از میرزایی و یامگا به تناوب در این پست استفاده کند که از قضا از همین ناحیه هم گل نخست را دریافت کردند.

بر همین اساس گفته می‌شود، باشگاه استقلال به مدافع سابق خود پیشنهاد داده است و حتی صحبت‌های اولیه را با او انجام داده‌اند. این مدافع کسی نیست جز سید احمد موسوی که بعد از گذشت دو هفته از شروع فصل گذشته توسط فرهاد مجیدی در لیست مازاد قرار گرفت و مجبور شد به گل گهر سیرجان برود. احمد موسوی در زمان مربیگری محمود فکری از گل گهر به استقلال آمده بود اما فرهاد مجیدی که از نیمه‌های راه سرمربی استقلال شده بود در فصل بعد او را در لیست مازاد گذشت و اعلام کرد به او اعتقاد ندارد بااینکه یک نیم‌فصل زیر نظر او بازی کرده بود.

حالا باید گفت مدافع مغضوب فرهاد مجیدی که با حواشی زیاد از استقلال جداشده بود دوباره درراه بازگشت به استقلال قرار دارد و اگر مشکلی پیش نیاید باید او را آبی‌پوش بدانیم.

نکته قابل‌ذکر در این خصوص این است که ابتدا آرش رضاوند هافبک دفاعی استقلال که در نیم‌فصل به دلیل عدم اعتقاد مجیدی از این تیم به فولاد رفته بود توسط ساپینتو به استقلال برگشت چون بازی او موردپسند ساپینتو قرار گرفت. حالا اگر احمد موسوی هم به جمع آبی‌پوشان اضافه شود باید گفت دومین مغضوب فرهاد هم به استقلال برگشته و محبوب ساپینتو است و این نشان از طرز تفکر متفاوت ساپینتو پرتغالی با فرهاد مجیدی است.

#استقلال #احمد موسوي #اختصاصی گل #گل گهر سیرجان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها