تیم ریکاردو، پرستاره‌تر از تیم فرهاد
72967
آقای ساپینتو؛ این گوی و این میدان
24 مرداد 1401 20:46
عملکرد ساپینتو باید نسبت به سرمربی قبلی بهتر باشد؛ چرا که هم ابراز مناسب‌تری در اختیار دارد و هم حضورش روی نیمکت نسبت به فرهاد مجیدی هزینه بیشتری داشته است...

روزنامه گل

روزنامه گل- مهرداد شیری

از بین بازیکنان فیکس فصل گذشته استقلال، در این تابستان تنها بازیکنانی مثل محمد دانشگر، امیرحسین حسین‌زاده و رودی ژستد جدا شدند، در حالی که ژستد هم اواخر فصل کمتر در ترکیب اصلی قرار می‌گرفت و حتی همان زمانی هم که فیکس بود، کمتر هوادار استقلال از عملکرد او رضایت داشت. شاید تنها خروجی استقلال که خیلی سر و صدا کرد، حسین‌زاده بود؛ بازیکنی که به نوعی کشف خود فرهاد مجیدی به شمار می‌رفت و بعد از پایان فصل تصمیم گرفت لژیونر شدن را تجربه کند. حتی جدایی دانشگر هم برای استقلال فاجعه نیست، چرا که این تیم همین حالا برای اجرای سیستم سه دفاع خودش ابزار کافی در اختیار دارد.

در نقطه مقابل، باشگاه بازیکنان اسم و رسم‌داری مثل مهدی قائدی، کاوه رضایی، سجاد شهباززاده و محمد محبی را جذب کرد و مشکل خدمت محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی هم حل شد. در نتیجه انتظار می‌رود تیمی که پارسال با فرهاد مجیدی بدون شکست به عنوان قهرمانی دست یافت، امسال در زمینه نتیجه‌گیری و کیفیت بازی عملکرد کاملا مطلوبی داشته باشد. البته که یک تیم نمی‌تواند هر سال قهرمان شود و رقبا هم بیکار ننشسته‌اند. به هر حال می‌دانیم که پرسپولیس، سپاهان، فولاد و... خودشان را تقویت کرده‌اند و آنها هم امسال قهرمانی می‌خواهند. با این حال توقعات از ریکاردو ساپینتو حسابی بالاست. او حتی اگر نتواند استقلال را دوباره به جام برساند، باید عملکردش نسبت به سرمربی قبلی بهتر باشد؛ چرا که هم ابراز مناسب‌تری در اختیار دارد و هم حضورش روی نیمکت نسبت به فرهاد مجیدی هزینه بیشتری داشته است.

به هر حال آجورلو هزینه‌های زیادی انجام داده و تلاش کرده تیم خوبی ببندد، اما شاید حیاتی‌ترین انتخاب او، آوردن ساپینتو بود که باید دید مدیرعامل استقلال را روسفید می‌کند یا نه.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها