یک تیم خوب، یک مربی قابل احترام
72948
مدعی، مثل سپاهان
24 مرداد 1401 14:06
    قرار نیست از پیروزی سپاهان برابر استقلال بیش از حد ذوق‌زده شویم و به ژوزه مورایس، سرمربی این تیم اعتبار اضافه و هیجانی بدهیم، اما واضح است که تیم اصفهانی در گام اول و در یک بازی بزرگ موفق شد از هواداران فوتبال دلبری کند.

روزنامه گل

سپاهان در ورزشگاه آزادی، تیمی مخوف و سراپا حمله نبود که البته در بازی اول نمی‌شد هم چنین انتظاری از طلایی‌پوشان داشت اما آنها باهوش و فرصت‌طلب عمل کردند و عجیب نبود که بعد از بازی از کلیدواژه «مورینیو» در تحلیل‌ها زیاد استفاده شد. خیلی‌ها با توجه به سابقه طولانی همکاری مورایس با مورینیو، مدعی شدند تیزچنگی و استفاده سپاهان از فضا و ضدحملات، شباهت زیادی به الگوی معروف مورینیو داشته است.

البته که برای قضاوت در این زمینه‌ها خیلی زود است اما فعلا که سپاهان تیمی قابل احترام نشان داده است؛ درست مثل سرمربی زردپوشان که حضور او در نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی با استقلال با اقبال افکار عمومی مواجه شد. مورایس شخصیت آرامی دارد و مخصوصا زمانی که قبل از بازی، از تغییر فلسفه زندگی‌اش بعد از یک بیماری سخت سخن گفت، خیلی‌ها را تحت‌تأثیر قرار داد. او سابقه فنی خوبی هم به‌عنوان مربی و سرمربی دارد و با توجه به بضاعت انسانی سپاهان، بسیار سخت است که این تیم را مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی ندانیم.

#سپاهان #اختصاصی گل #لیگ بیست و دوم
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها