رد پیشنهادی 15 میلیاردی فولاد
72946
برخلاف مجیدی، ساپینتو به رضاوند اعتقاد دارد
24 مرداد 1401 14:01
    باشگاه استقلال به‌هیچ‌وجه حاضر به از دست دادن آرش رضاوند نبود و نیست. رضاوند بعدازاینکه فرهاد مجیدی اعلام کرد به او اعتقاد ندارد و می‌تواند جدا شود در نیم‌فصل  دوم فصل گذشته از استقلال به‌صورت قرضی جدا شد و به تیم فولاد رفت.

روزنامه گل

در همین راستا نکونام که از رضاوند راضی بود بعد از پایان فصل از باشگاه فولاد خواست که قرارداد رضاوند دائمی شود تا در لیگ بیست و دوم هم برای فولاد به میدان برود. برای همین باشگاه فولاد رسماً از استقلال خواست که رضایت‌نامه دائم رضاوند را برای این تیم صادر کند. فولادی ابتدا به باشگاه استقلال پیشنهاد دادند که حاضرند کوشکی را به‌جای رضاوند به استقلال بدهند اما آبی پوشان قبول نکردند. در ادامه باشگاه فولاد برای اینکه بتواند باشگاه استقلال را راضی کند پیشنهاد 15 میلیارد تومانی به مدیران آبی پوشان دادند. اما بازهم موردقبول باشگاه استقلال نبود.

حال خبر می‌رسد که علت مخالفت باشگاه استقلال با جدایی رضاوند به خاطر اعتقاد ساپینتو به این بازیکن است و از باشگاه خواسته او را حفظ کند. دربازی نخست استقلال مقابل سپاهان هم مربی پرتغالی به رضاوند بازی داد تا نشان دهد بر روی در فصل جدیدی حساب بازکرده است.

#استقلال #ریکاردو ساپینتو #آرش رضاوند #فرهاد مجیدی #فولاد #جواد نکونام #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها