72817
پیشکسوت پرسپولیس: ناهماهنگی در هفته اول طبیعی بود/ این پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود
23 مرداد 1401 11:13
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به تساوی روز گذشته این تیم مقابل ذوب‌آهن واکنش نشان داد.

روزنامه گل

محمود کلهر درباره تساوی روز گذشته پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: معمولاً در لیگ‌ها شرایط به گونه‌ای است که بازی‌‌های اول خیلی خوب در نمی‌آید و چنگی به دل نمی‌زند. در بازی پرسپولیس هم یکسری ناهماهنگی‌ها وجود داشت اما در همه خطوط، پرسپولیس خوب بازی کرد و این مسئله این نوید را می‌دهد که در آینده شرایط خیلی هم بهتر از این شود. پرسپولیس نفرات خیلی خوبی دارد و در همه خطوط بازیکنان خوبی در این تیم بازی می‌کنند. در پرسپولیس بازیکنان کلیدی حضور دارند و این موضوع نشان می‌دهد که پرسپولیس توانایی قهرمانی دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: از حق نگذریم تیم ذوب‌آهن خیلی بسته بازی کرد اما روی ضد حملات خطرناک بودند. بازی در نیمه دوم بیشتر در اختیار پرسپولیس بود اما به گل نرسیدند. در نیمه دوم پرسپولیس روند بهتری داشت و بازیکنانی مثل دانیال اسماعیلی‌فر، سعید صادقی و گولسیانی عملکرد خیلی خوبی داشتند. به نظر من پرسپولیس در همه خطوط بدون اشکال بود اما اگر یک مهاجم دیگر بگیرد به نظرم شرایط بهتر هم می‌شود. مهدی در خط حمله تنها است و یک مهاجم قدبلند کنار او می‌تواند وضعیت خط حمله را بهتر کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که نقطه قوت سرخ‌پوشان در بازی دیروز را چه چیزی می‌دانید، عنوان کرد: به نظر من پرسپولیس در خط دروازه و خط دفاع عملکرد خیلی خوبی دارد و در آینده این وضعیت بهتر هم خواهد شد. بازیکنان باید در خط جلو وضعیت بهتری رقم بزنند و از موقعیت‌های به دست آمده استفاده کنند. چرا که یک تیم برای نتیجه‌ گرفتن باید خط حمله خوب داشته باشد. البته شنیدم مهاجم جدیدی که به پرسپولیس آمده وضعیت خوبی دارد و امیدوارم که روند خوبی هم در پرسپولیس داشته باشد تا بتواند به این تیم کمک کند.

کلهر در خصوص بازی هفته آینده این تیم مقابل فولاد اظهار داشت: به هر حال همه بازی‌ها سخت است و تیمی مثل پرسپولیس که می‌خواهد قهرمان شود باید همه تیم‌ها را ببرد. پرسپولیس دیروز خیلی خوب توپ را در زمین می‌چرخاند و امیدوارم که در خط حمله هم از موقعیت به دست آمده بهتر استفاده کنند. امتیاز بازی‌های اول بسیار مهم است و این موضوع می‌تواند در آینده بسیار تأثیرگذار باشد. به نظر من فولاد تیم بسیار خوبی است اما در دفاع با مشکلاتی روبه‌رو است که می‌شود از آنها استفاده کرد.

#محمود کلهر #پیشکسوت پرسپولیس #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها