72795
نشست مسئولان رکن صدور مجوز حرفه‌ای با نمایندگان استقلال/ تلاش برای تعیین تکلیف مالکیت آبی‌ها
22 مرداد 1401 18:27
نشست دبیرکل و مسئولین صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال با مسئولان باشگاه استقلال تهران عصر امروز برگزار شد.

روزنامه گل

فدراسیون فوتبال، نشست حسن کامرانی فر(دبیرکل فدراسیون فوتبال) مصطفی زارعی(مسئول صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال) جعفری، شیخی(اعضای دپارتمان صدور مجوز حرفه ای فدراسیون) با مصطفی آجرلو، مدیرعامل استقلال، سمیعی، معاون حقوقی باشگاه ، فتاحی، معاون ورزشی، نادری مسئول مجوز باشگاهی، نصیری کارشناس مجوز باشگاهی و کارشناسان مالی و حقوقی این باشگاه عصر امروز برگزار شد.

در این نشست اعضا درباره ایرادات و اشکلاتی که کمیته بدوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور مجوز حرفه ای باشگاه استقلال مطرح کرده بودند به بحث و بررسی پرداخته و در خصوص معیارهای ورزشی، حقوقی، مالی و زیر ساختها باشگاه استقلال مواردی مطرح و همچنین مقرر شد تا تمهیدات لازم توسط این باشگاه به منظور برآوردن خواسته AFC صورت گیرد.

همچنین مقرر شد تا بخش حقوقی باشگاه استقلال با وزارت ورزش و جوانان برای تعیین تکلیف موضوع مالکیت باشگاه و ارائه مدارک و مستندات لازم اقدامات لازم را انجام دهند.

در خصوص زیر ساخت ها نیز مقرر شد تا با همکاری وزارت ورزش ، شرکت توسعه و تجهیز و همچنین استادیوم آزادی الزاماتی که برای استادیوم ها نیاز است مورد بررسی قرار گیرد و با رفع موانع، شرایط صدور مجوز حرفه ای این باشگاه فراهم شود.

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها