عیار لوکادیا در طول فصل مشخص می‌شود
72774
درخشان: شرایط حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را فراهم کنند
22 مرداد 1401 15:07
آرش جعفری - سرمربی سابق پرسپولیس عقیده دارد این تیم بعد از مدت‌ها یک مهاجم خارجی خوب خرید.

روزنامه گل

حمید درخشان می‌گوید پرسپولیس نخرید، نخرید وقتی خرید یک مهاجم خوب خرید. سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید لوکادیا کارنامه بسیار خوبی دارد. در تیم‌های خوبی بازی کرده است ولی درعین‌حال تا برای پرسپولیس بازی نکند عیار او مشخص نمی‌شود. به‌هرحال باید منتظر بمانیم تا او را در طول فصل ببینیم.

حمید درخشان در ادامه گفت: من حضور این بازیکن هلندی که 28 سال دارد را خوب می‌بینیم. او می‌تواند به خط حمله پرسپولیس کمک کند. او می‌تواند وزن خط حمله پرسپولیس را بالا ببرد.

درخشان در ادامه در خصوص همبازی شدن عبدی و پاکدل با لوکادیا گفت: اگر بازیکن خوب بیاید کیفیت پاکدل و عبدی هم بالا می‌رود، چون باید با مهاجم خوب رقابت کنند. عبدی و پاکدل فوتبال را خوبی بازی می‌کنند و حالا از این به بعد برای قرار گرفتن در کنار مهاجم خارجی بیشتر تلاش می‌کنند.

درخشان در خصوص اینکه فکر می‌کنید چرا روند مهاجم خارجی این‌قدر طول کشید گفت: این را باشگاه باید توضیح دهد که چرا این‌قدر طول کشید پرسپولیس شروع خوبی در نقل و انتقالات داشت ولی به یکباره متوقف شدند. امیدوارم مدیرعامل باشگاه در این خصوص توضیح دهد. چون اگر چنین مهاجمی زودتر می‌آمد، زودتر با تیم هماهنگ می‌شد و در بازی اول هم می‌توانست بازی کند.

درخشان در ادامه در مورد بازی اول با ذوب‌آهن گفت: بازی‌های اول همیشه سخت و غیرقابل‌پیش‌بینی است. پرسپولیس باید در اصفهان بازی کند و همین کار را سخت می‌کند. ذوب‌آهن تیم خوب و قابل‌احترامی است. سرمربی‌اش را حفظ کرده و مطمنا برای متوقف کردن پرسپولیس برنامه دارد. از سوی دیگر پرسپولیس هم به‌خوبی برای لیگ آماده‌شده است. پرسپولیس به دنبال 3 امتیاز این دیدار است چون می‌خواهد شروع مقتدرانه‌ای داشته باشد. پرسپولیس با پیروزی در این دیدارمی‌تواند برای سایر رقبا خط‌ونشان بکشد و بگوید مدعی اصلی قهرانی است. هرچند که 29 هفته باقی‌مانده اما شروع خوب هم لحاظ روحی روانی بسیار تأثیر دارد.

درخشان در ادامه در خصوص مدعیان این فصل و اینکه آیا لیگ جذابی خواهیم داشت گفت: من عقیده دارم بازیکن خاصی به تیم‌ها اضافه نشدند فقط بین تیم‌ها جابه‌جاشده‌اند. بازیکن خارجی جدید و زیادی هم به لیگ نیامده است. بنابراین تغییر زیادی در لیگ نخواهیم دید. البته این را هم باید اضافه کنم اگر تغییری دیده شود به تفکرات جدید مربیان ربط خواهد داشت. مربیان در فصل جدید مطمنا برنامه جدید خواهند داشت و اینکه برای اجرا هم راهکار جدید دارند. بنابراین نمی‌شود از لیگ انتظار خاصی داشت.

درخشان در ادامه در مورد مدعیان لیگ گفت: قبلاً از سپاهان، استقلال و پرسپولیس به‌عنوان مدعیان نام‌برده بودم ولی الان فولاد را هم می‌توانیم به این جمع اضافه کنیم. این‌یک پیش‌بینی است و ممکن است در جریان لیگ تیم‌های دیگر هم مدعی شوند.

درخشان در ادامه در مورد اینکه لیگ بدون حضور تماشاگران شروع خواهد شد و علت آن‌هم صادر نشدن ورود خانم‌ها به ورزشگاه است گفت: بله من هم شنیده‌ام. بالاخره باید این موضوع یکجا برای همیشه درست شود. این الزام فیفا است. شما هفته اول را بدون تماشاگر برگزار کردید . هفته‌های بعد چه خواهید کرد؟ من عقیده دارم فدراسیون فوتبال باید خیلی زود با نهادها و سازمان‌های مربوطه در این خصوص صحبت کند تا مشکل حل شود و زمینه حضور خانم‌ها در ورزشگاه فراهم شود. فکر نمی‌کنم کار سختی باشد. مگر خانم‌ها در کنار خانواده یا در کنار دوستانشان به سینما یا خیلی از مکان‌های عمومی که آقایان حضور دارند نمی‌روند؟ پس می‌توان شرایط حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را هم فراهم کرد. امیدوارم این مشکل زودتر حل شود.

#مصاحبه #اختصاصی گل #حمید درخشان #پیشکسوت پرسپولیس #پرسپولیس #ذوب آهن #آرش جعفری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها