72696
زارع: در برخی از پست ها نیاز به بازیکن داریم/ فوتبال ایران کمبود مهاجم دارد
21 مرداد 1401 21:32
سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: در برخی از پست ها نیاز به بازیکن داریم و امیدوارم یک مهاجم به تیم ما اضافه شود.

روزنامه گل

مازیار زارع سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پیکان تهران، در اولین بازی لیگ برتر در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: برای بازیکن بسیار خوبمان آرزوی سلامتی می‌کنم، به تیم پیکان تبریک می‌گویم. به بچه‌های خودمان خسته‌نباشید می‌گویم. بازی در دست ما بود، ما موقعیت به بازیکنان پیکان ندادیم، هر چند آنها هم به ما موقعیتی ندادند. اولین بازی لیگ بود و در ادامه نقل و انتقالات یکی دو بازیکن دیگر به تیم ما اضافه می‌شوند. ما در بعضی از پست‌ها نیاز به بازیکن داریم.

وی در ادامه افزود: اضافه شدن یک مهاجم به تیممان کمک می کند. در فوتبال ایران کمبود مهاجم هست. تلاشمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنیم که این اتفاق بیفتد. چاره‌ای نداریم، خیلی وقت است منتظر این اتفاق هستیم. ان‌شاءالله یک مهاجم به تیم ما اضافه می‌شود تا بهتر بازی‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه دهیم. کنار زمین فشار بالاست.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در خصوص درگیری پیش آمده در کنار زمین گفت: چیز خاصی نبود، فشار بازی بود. ولی مشکل خاصی نبود.

وی در مورد بازی با استقلال افزود: ما برمی‌گردیم به انزلی و آماده می‌شویم برای بازی با استقلال. استقلال بازی اول را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مقابل سپاهان شکست خورده و ما هم سعی می‌کنیم در بازی مقابل استقلال 3 امتیاز را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به دست بیاوریم. در این بازی هم توپ و میدان در دست بازیکنان ما بود.

#مازیار زارع #ملوان بندر انزلی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها