استقلال و سپاهان زیباترین بازی هفته اول می‌شود
72613
اختر: مصدومیت حردانی می‌تواند مشکل‌ساز شود!
20 مرداد 1401 13:12
      ادموند اختر پیشکسوت استقلال امیدوار است با توجه به بدنسازی و شرایط آماده سازی که سپری کرده‌اند مقابل سپاهان در هفته ابتدایی بازی تماشایی به نمایش بگذارند.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های اختر با گل پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر را می‌خوانید:

شرایط استقلال را آماده شروع فصل جدید می‌بینید؟

کادر فنی استقلال در شش بازی تدارکاتی به خواسته‌هایش رسیده است تمام بازیکنانش را در پست‌های تخصصی و غیرتخصصی محک زده تا بتواند در هفته اول و مقابل سپاهان بهترین ترکیب را درون زمین قرار دهد. البته تنها نگرانی ساپینتو مصدومیت حردانی و غیبت مرادمند است که می‌تواند کمی سرمربی استقلال را دچار مشکل کند اما به طور حتم او نفرات خوبی دارد که می‌توانند جایگزین این دو بازیکن شوند.

جدال هفته اول باید برابر سپاهان مدعی برگزار شود.

زردپوشان اصفهانی همیشه مقابل استقلال بازی‌های خوبی ارائه دادند، دو تیم بارها مقابل یکدیگر قرار گرفته و رقابت تنگاتنگی را در لیگ مقابل هم داشته اند، دو تیم پرطرفداری که در بعضی بازی‌هایشان گلی رد و بدل نشده و در بعضی دیدارها هم گل‌های زیادی برای دو تیم رقم خورده است. سپاهان هم نفرات خوبی جذب کرده، تمرینات خوبی داشته و حالا می‌خواهد با مربی پرتغالی خود که در فصل جدید جانشین نویدکیا شد به قهرمانی در لیگ دست یابد.

پیش بینی می‌کنید دیدار جذابی باشد؟

تفکرات ساپینتو و مورایس می‌تواند در نتیجه بازی تأثیرگذار باشد. دو مربی که علاقه به بازی هجومی دارند و این می‌تواند باعث جذابیت بازی شود. باید امیدوار بود در هفته اول که تیم‌ها هنوز به خوبی جا نیفتاده و خستگی یک بدنسازی سنگین در ساق‌های بازیکنان است بازی جذابی از خود ارائه دهند. بدون شک جدال استقلال و سپاهان می‌تواند زیباترین بازی هفته اول باشد و باید ببینیم کدام تیم از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کرده و به پیروزی دست می‌یابد.

یکی از اتفاقات اخیر فوتبال ایران عدم سفر تیم امید به مسابقات کشورهای اسلامی بود. نظر شما در این خصوص چیست؟

تیم امید کشورمان آینده تیم بزرگسالان را می‌سازد اینکه چرا در آخرین لحظات سفر این تیم لغو شد را مسئولان فدراسیون باید پاسخگو باشند. هم باشگاه‌ها به بازیکنان شان برای شروع لیگ نیاز دارند و هم کادر فنی تیم امید می‌خواهد با تمام نفراتش در مسابقات حضور پیدا کند و با توجه به اینکه مسابقات در تقویم رسمی فدراسیون فوتبال فیفا نیست باشگاه‌ها چندان تمایلی ندارند که بازیکنان شأن را در اختیار تیم امید قرار دهند. بنابراین باید به هر دو تیم حق دهیم و این مسئولان فدراسیون هستند که باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که هم از تیم امید حمایت شود و هم این تیم بتواند با داشتن نفرات کاملش در مسابقات شرکت کرده و به آمادگی مطلوب دست پیدا کند.

#ادموند اختر #استقلال #سپاهان #اختصاصی گل #مصاحبه #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها