بهترین پاسورهای لیگ در پرسپولیس
72609
مهاجمان یحیی بهانه ای برای گل نزدن ندارند
20 مرداد 1401 12:48
آرش جعفری - تیم فوتبال پرسپولیس در حالی باید 22 مرداد در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن این شهر برود که هنوز مهاجم خارجی به این تیم اضافه نشده که این موضوع علاوه بر نگرانی بازیکنان و کادر فنی تبدیل به مشغله ذهنی هواداران این تیم هم شده است.

روزنامه گل

سرخ‌ها که در فصل نقل و انتقالات شروع خوبی داشتند در ادامه با مشکلاتی برای جذب بازیکن روبرو شدند و حالا جذب یک مهاجم خارجی تبدیل به یک معضل برای این باشگاه شده است. اما در کنار این موضوع یک خبر خوب هم وجود دارد که می توان به 3 مهاجم حال حاضر پرسپولیس هم خوشبین بود وهم فصل خوبی را در این تیم شاهد باشیم.

مهدی عبدی جوان، حامد پاکدل و شرزود تمیروف سه مهاجم حال حاضر پرسپولیس هستند که انتظار ات از این سه بازیکن بسیار بالا است. اما نکته ای که می تواند موجب خوشحالی و رفع نگرانی هواداران باشد حضور 3 هافبک گلزن است که از قضا بهترین پاسورهای فصل گذشته نیز بودند .

سعید صادقی که در این فصل به پرسپولیس آمده علاه بر این که گلزن است در پایان فصل گذشته با 14 پاس منجر به گل بهترین پاسور ایران شناخته شد. سعید صادقی 7 گل هم در لیگ به ثمر رساند. بعد از او مهدی ترابی قرار دارد. او با 11 پاس منجر به گل در رتبه دومین پاسور لیگ قرار گرفت. ترابی علاوه بر اینکه بهترین پاسور پرسپولیس بود برای این تیم 4 گل هم به ثمر رساند. در رتبه سوم سروش رفیعی قرار دارد هافبکی که در این فصل دوباره به پرسپولیس برگشت. رفیعی فصل گذشته در سپاهان 6 پاس منجر به گل داده و 3 گل هم به ثمر رسانده است.

وقتی به این آمار نگاه می کنیم می بینیم بهترین پاسور های لیگ در پرسپولیس حضور دارند که هم خوب پاس می دهند و هم خوب گل می زنند و به نوعی جور مهاجمان را هم می توانند بکشند. اما نکته مهمتر این است که اگر این 3 هافبک کماکان در اوج باشند می توان فصل خوبی را برای مهاجمان پرسپولیس متصور بود خصوصا مهدی عبدی جوان که در بازی های دوستانه بسیار خوب گل زده و می خواهد یک تنه جور خط حمله پرسپولیس را بکشد تا به نوعی جواب اعتماد یحیی را داده باشد.

بنابراین باید گفت این فصل فصل خوشبختی مهاجمان پرسپولیس است که بتوانند در لیگ بدرخشند. چون که هیچ تیمی بهترین پاسورهای لیگ را یکجا در اختیار ندارد و به قولی مهاجمان این تیم نباید این فرصت طلایی را از دست بدهند و نیز باید گفت دیگر بهانه ای برای گل نزدن وجود ندارد.

#پرسپولیس #لیگ بیست و دوم #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها