پیش بازی نساجی مازندران - مس رفسنجان
72605
قطار لیگ بیست و دوم آماده حرکت
20 مرداد 1401 12:24
در یکی از بازی‌های ابتدایی فصل، نساجی مازندران به مصاف مس رفسنجان می‌رود. نبردی بین دو تیم از خطه شمال و جنوب ایران.

روزنامه گل

حامد طالبی - دوباره فوتبال، دوباره هیجان. بالاخره انتظارها به پایان رسید و بعد از سپری کردن تابستان، حال باید به تماشای فوتبال رفت. دوباره ضربان فوتبال به تپش خواهد آمد و هیجان دوباره به ورزشگاه‌ها و عاشقان فوتبال می‌آید. فصلی جذاب و دیدنی که جام جهانی هم در میانه لیگ برتر برگزار خواهد شد. تماشای یک لیگ جذاب که تماشاگران فوتبال به شدت از تماشای دیدارها لذت خواهند برد. تا روز جمعه و آغاز رقابت‌های لیگ برتر چیزی نمانده است. فصل جدید مسابقات لیگ برتر از روز جمعه آغاز می‌شود.

در یکی از بازی‌های ابتدایی فصل، نساجی مازندران به مصاف مس رفسنجان می‌رود. نبردی بین دو تیم از خطه شمال و جنوب ایران. خانه به دوشی نساجی مازندران در ابتدای این فصل هم مثل فصل گذشته ادامه دارد و تیم نساجی در اولین مسابقه در اصفهان میزبان حریفش خواهد بود. باشگاه نساجی مازندران با بازی در هفته‌ی نخست لیگ برتر در اصفهان بعنوان‌ میزبان، رکورد بازی نکردن یک تیم در خانه را از فولاد ربود و بیش‌تر از یک فصل بازی خانگی نداشته است. نساجی این فصل با هدایت سرمربی جدید و جوانش حمید مطهری با جذب چهار بازیکن جدید، تغییرات زیادی در تیم نداشتند و با حفظ بازیکنان فصل قبل، درصدد کسب نتایج خوب در لیگ برتر هستند. نساجی مازندران در ششمین سال حضور متوالی لیگ برتر قرار دارد و کمتر کسی باور به این موضوع داشت و حال با آسیایی شدن نیز می‌خواهد گام جدیدی در فصل جدید نیز بردارد.

رفسنجانی ها با حفظ دیگر سرمربی جوان لیگ محمد ربیعی توانستند در نقل و انتقالات مهره‌های سرشناس و بازیکنان با کیفیتی را جذب کنند و تا یکی از تیم‌های پر مهره لیگ را یدک بکشند. رفسنجانی ها فصل گذشته توانستند نتایج خوبی بگیرند و با کسب ۴۵ امتیاز در رتبه ششم جدول جای گرفتند. شاگردان ربیعی فصل گذشته به قدری خوب کار کردند که حتی می‌توانستند سهمیه آسیایی را به دست بیاورند اما در لحظات آخر فولاد و گل‌گهر گوی سبقت را در جدول از مس ربودند. آنها به خوبی می‌دانند در فصل جدید کار مشکلی دارند اما می‌خواهند با یک دست بودن و تلاش، فصل سخت را به خوبی پشت سر بگذارند و تا راه نرفته جهت حضور در آسیا را پله پله طی کنند. برای ربیعی مهم است که در سومین فصل حضورش بتواند توفیق های بیشتری از هر زمانی به دست بیاورد. مسی ها با حفظ گادوین منشا آقای گل فصل قبل، توانستند لوسیانو پریرا گلزن برزیلی و با سابقه فولاد را به خط هجومی تیم‌شان اضافه کنند. فصل جدید با توجه به جذب مربیان و بازیکنان خارجی و حضور مربیان داخلی خوب، لیگ با کیفیت اما دشواری را شاهد خواهیم بود، هرچند می‌تواند به جذابیت بیشتر لیگ بیافزاید.

#مس رفسنجان #اختصاصی گل #نساجی مازندران #لیگ بیست و دوم
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها