پاسخ قایدی به تماس استقلالی‌ها: من در اختیار الاهلی هستم
72584
مهدی تمایلی نداشت که دوباره شاگرد فرهاد شود!
19 مرداد 1401 18:42
    با جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و رفتن او به تیم اتحاد کلبای امارات و هم‌زمان با شروع فصل نقل و انتقالات روزی نبود که صحبت از رفتن مهدی قایدی مهاجم سابق استقلال و این روزهای شباب الاهلی به این تیم نباشد.

روزنامه گل

هر روز گفته می شد با توجه به حضور ژاردیم سرمربی جدید در الاهلی این مربی او را نمی خواهد و در لیست فروش باشگاه قرار دارد و اولین باشگاهی که از مقصد قایدی نام برده می شد باشگاه اتحاد کلبا بود جایی که فرهاد مجیدی مربی این تیم شده بود. قایدی قراردادی بلند مدت با تیم شباب الاهلی دارد و همین موضوع راه جدایی او را سخت کرده است. برای همین تیم هایی که خواستار حضور او هستند بیشتر تمایل دارند که او را به صورت قرضی در اختیار بگیرند.

در همین راستا و در نهایت روز گذشته شبکه «شارجه» در ارتباط تلفنی با عیسی بن هویدن عضو هیئت مدیره باشگاه اتحاد کلباء در زمینه شایعات احتمال انتقال مهدی قایدی دیگر بازیکن شباب الاهلی به اتحاد کلباء با درخواست مجیدی سوال کرد که این مسئول اتحاد کلباء در واکنش به این سوال، گفت: نه، ما دیگر بازیکنی از الاهلی جذب نمی کنیم و این دو بازیکن آخرین بازیکنانی بودند که جذب کردیم و درواقع آب پاکی روی دست قایدی ریخته شد اما برخلاف این خبر شنیده می شود که خود قایدی از ابتدا دوست نداشته که به تیم اتحاد کلبا برود ودوباره شاگرد فرهاد مجدی شود.

بر اساس شنیده های ما قایدی از ابتدا از دو تیم الوصل و اتحاد کلبا پیشنهاد داشته که او از همان روزها به مدیر برنامه هایش و باشگاه اعلام کرده به اتحاد کلبا نمی رود چون تیم کوچک و ضعیفی است و او دوست دارد در تیم بزرگ تری مثل الوصل بازی کند. برای همین باید گفت از همان روزهای ابتدایی اصلا بحث رفتن قایدی به تیم فرهاد مجیدی مطرح نبوده و این بازیکن سابق استقلال هیچ تمایلی نداشته که دوباره شاگرد مجیدی شود!

از سوی دیگر شنیده می شود استقلالی ها وقتی دیدند که او جایی در شباب الاهلی ندارد به دنبال این بازیکن رفتند تا مقدمات حضور دوباره او در استقلال را فراهم کنند. اسقلالی ها حتی به قایدی گفتند اگر می خواهی دوباره به تیم ملی برگردی به استقلال برگردد تا فوتبالت دوباره دیده شود و شانس حضور در جام جهانی را داشت باشی کاری که بعضی از لژیونر ها کردند و به ایران برگشتند تا با بازی در لیگ برتر ایران شانس حضور در جام جهانی را از دست ندهند.

البته قایدی هم چنان بی تمایل نیست که دوباره به ایران برگردد تا مجددا برای استقلال بازی کند اما برگشتن او منوط به رضایت باشگاه شباب الاهلی است. بر همین اساس قایدی در پاسخ به تماس باشگاه استقلال خیلی رسمی گفته است که در اختیار الاهلی قرار دارد و آن‌ها باید با باشگاه صحبت کنند تا بتوانند رضایت او را به صورت قرضی بگیرند.

#اختصاصی گل #فرهاد مجیدی #مهدی قایدی #استقلال #اتحاد کلباءامارات
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها