72561
فرهاد ببر اماراتی را رام کرد/ سبک دفاعی مجیدی زیر ذره بین اماراتی‌ها
19 مرداد 1401 12:47
رسانه اماراتی در گزارشی به سبک بازی اتحاد کلباء زیرنظر سرمربی سابق استقلال پرداخت.

روزنامه گل

فرهاد مجیدی سرمربی فصل گذشته استقلال در این فصل هدایت اتحاد کلباء امارات را برعهده گرفت تا در لیگ این کشور وارد چالش جدیدی شود.

اتحاد کلباء ملقب به «ببرها» به تازگی از اردوی تدارکاتی اتریش به امارات برگشت. اردوی 3 هفته ای مجیدی نشان داد مربی ایرانی به دنبال دستاوردی بزرگ به همراه این تیم گمنام است.

مجیدی در این اردوی آماده سازی 3 بازی دوستانه انجام داد و در هر 3 بازی برنده شد و تیمش گلی دریافت نکرد.

در همین رابطه سایت «خلیجی» به تحلیل سبک بازی مجیدی به همراه اتحاد کلباء پرداخت و گزارشی با تیتر «فرهاد مجیدی تاکتیک دفاعی را به ببرها تزریق کرد» نوشت.

رسانه اماراتی در این زمینه نوشت: اتحاد کلباء اردوی خارجی خود را در اتریش به پایان رساند که به مدت سه هفته به طول انجامید. این اردو شامل تمرینات فشرده زیادی بود و علاوه بر آن سه بازی دوستانه برگزار کرد که اتحاد کلباء در این بازی ها کلین شیت کرد و گلی دریافت نکرد. اتحاد کلباء در اولین بازی مقابل چمپیون اسلوونی 5-0 در دومین بازی مقابل هلفورت اتریش را با نتیجه 3-0 و در سومین بازی مقابل برگوئتنائو اتریش با نتیجه 4-0 به پیروزی رسید.

این نشان می‌دهد که بازیکنان اتحاد کلباء سبک بازی فرهاد مجیدی مربی ایرانی خود که به بازی با سیستم دفاعی معروف است را درک کردند. هرچند مجیدی به عنوان بازیکن یکی از بهترین مهاجمان لیگ ایران و امارات بود ولی در دروان مربیگری اش بازی هایش دفاعی است.

فرهاد مجیدی فصل گذشته به همراه استقلال تهران قهرمان لیگ ایران شد. استقلال در 30 بازی تنها 10 گل دریافت کرد و 21 بار دروازه خود را بسته نگه داشت که یک رکورد جهانی است.

اتحادکلباء قرار است از روز پنجشنبه مرحله سوم (آخرین) آماده سازی خود را از سر بگیرد که شاهد چندین جلسه تمرینی و همچنین مسابقات آزمایشی برای سازگاری با آب و هوا و افزایش هماهنگی بین بازیکنان قدیمی و جدید خواهد بود.

#فرهاد مجیدی #اتحاد کلباءامارات
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها