72546
ملی‌پوش جوان بوکس تحت عمل جراحی قرار گرفت
19 مرداد 1401 11:24
ملی‌پوش جوان بوکس ایران که در اردوی تیم ملی کشورمان در کردستان دچار حادثه شد، تحت عمل جراحی قرار گرفت.

روزنامه گل

محمدامین روستایی بوکسور همدانی تیم جوانان که در اردوی این تیم در استان کردستان حضور دارد، پس از پایان یکی از تمرینات تیم ملی از هوش رفت که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

تیمور خانی سرپرست اردوی تیم بوکس جوانان درباره این حادثه اظهار داشت: پس از پایان تمرینات تیم ملی، روستایی برای شستن دست و صورت خود به سمت سرویس بهداشتی رفت، اما پس از مدتی بی‌هوش روی زمین افتاد. به دنبال این اتفاق سریعاً با اورژانس تماس گرفته و روستایی به بیمارستان منتقل شد.

وی تصریح کرد: در بیمارستان مشخص شد که او متأسفانه دچار ضایعه مغزی شده است و باید سریعاً تحت عمل جراحی قرار بگیرد. پس از اطلاع از این موضوع و در اولین فرصت این بوکسور جوان کشورمان تحت عمل جراحی قرار گرفت و طبق اعلام نظر پزشک معالج او، عمل با موفقیت انجام شده است.

خانی در مورد علت این حادثه عنوان کرد: هنوز دلیل این اتفاق مشخص نشده است و طبق گفته پزشکان باید با بررسی‌های بیشتر مشخص شود که علت آن، چه بوده است. البته طبق اعلام پزشک معالج روستایی این اتفاق هیچ ارتباطی به تمرینات بوکس نداشته است و نیازمند بررسی تخصصی بیشتری برای مشخص شدن دلیل حادثه هستند.

وی راجع به آخرین وضعیت روستایی گفت: پس از عمل جراحی درصد علائم هوشیاری محمدامین بیشتر شده است، اما متأسفانه هنوز در کما قرار داد و طبق اعلام پزشک باید منتظر ماند تا شرایط او در روزهای آینده مشخص شود. امیدوارم با دعای خیر مردم و جامعه بوکس کشورمان هر چه زودتر شاهد بهبودی این بوکسور جوان باشیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها