جلال، قربانی سوءتفاهم‌ها
72523
بی‌خداحافظی هم عزیزی!
18 مرداد 1401 20:37
پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر که خودش از کسی مطالبه بازی خداحافظی نکرد، اما به این شکل زشت اسمش را سر زبان‌ها انداختند

روزنامه گل

روزنامه گل- جمعه هفته گذشته قرار بود بازی خداحافظی جلال حسینی بین پرسپولیس و ملوان برگزار شود؛ مسابقه‌ای که به خاطر یک سوءتفاهم چند کلمه‌ای، دود شد و رفت روی هوا. پرسپولیسی‌ها غیرحرفه‌ای رفتار کردند و نوشتند: «باید یک باشگاه بزرگ خارجی می‌آوردیم، اما وقت نشد.» بعد هم به ملوانی‌ها بر خورد و بازی را به هم زدند. حتی عذرخواهی و دلجویی پرسپولیس هم آنها را راضی نکرد که به زمین برگردند. در مورد ناراحتی اولیه حق با ملوانی‌هاست، اما دنیا می‌توانست اینقدر هم جای تند و خشنی نباشد. گاهی کوتاه آمدن و مدارا کردن هم زیباست؛ مخصوصا در فوتبال که همه جای دنیا وسیله دوستی و نزدیک شدن آدم‌هاست، جز در ایران که انگار ابزاری برای رونق بازار کینه است.

به هر حال ملوان عذرخواهی پرسپولیس را نپذیرفت و بازی لغو شد. چیزی که این وسط مغفول ماند، شأن و جایگاه جلال حسینی بود؛ پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر که خودش از کسی مطالبه بازی خداحافظی نکرد، اما به این شکل زشت اسمش را سر زبان‌ها انداختند. هنوز خبر درست و دقیقی در مورد برنامه خداحافظی جلال اعلام نشده و می‌گویند او بابت این مساله غمگین است. البته که حق دارد، اما کارنامه باشکوه آقای شماره چهار، بی‌قاب خداحافظی هم به اندازه کافی زیباست.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها