همه چیز مثل سابق است
72502
بی خانگی نساجی با شاهکار مدیران عشق دوربین
18 مرداد 1401 11:31
    حامد طالبی - در حالی که هواداران پر شور مازنی بعد از یک سال چشم انتظاری و خانه به دوشی خود را مهیای بازی افتتاحیه نساجی در ورزشگاه شهید وطنی می‌کردند، با اعلام سازمان لیگ اولین بازی برابر مس رفسنجان در اصفهان برگزار خواهد شد.

روزنامه گل

این تیم پر هوادار با وجود قول‌ها و وعده‌های مسئولان استانی متاسفانه فصل را بدون میزبانی شروع می‌کند.

گویا با انتخاب مدیران نساجی ورزشگاهی دورتر از این برای خانه به دوشی نساجی نبود و شاگردان مطهری باید کیلومترها دورتر از خانه و بدون حضور هواداران عاشق خود به مصاف مس بروند. با توجه به دستور اکید ریاست جمهور در سفر استانی به مازندران مبنی بر آماده شدن ورزشگاه وطنی در بازه‌ی ۴ ماهه (یک ماه قبل از آغاز رقابت‌های لیگ برتر) مسئولان استانی به این دستور و انجام پروژه سهل‌انگاری کردند.

مدیران استانی در روزی که بابت مراسم بذرافشانی به صورت نمادین در ورزشگاه جمع شدند تا عکس و فیلم یادگاری بگیرند، حال که زمان پاسخ گویی شده همگان خود را پنهان کردند و کسی حاضر نشده انتقاداتی که به عملکردشان هست را حداقل جواب بدهد. بدین ترتیب مسئولان استان باید خجالت بکشند با وجود بودجه لازم برای آوارگی قهرمان جام‌حذفی که در لیگ قهرمانان آسیا نیز باید شرکت کند، نتوانستند در رسیدن نساجی به هفته نخست رقابت‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.

نساجی مازندران جمعه ٢١ مرداد ساعت ١٩ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان از مس رفسنجان میزبانی خواهد کرد.

#نساجی مازندران #اختصاصی گل #نکته
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها