یک جای خالی باقیمانده و ترافیک در فاز هجومی
72482
محبی آخرین نقل و انتقالات استقلال نیست
18 مرداد 1401 11:15
    جذب محمد محبی قطعی شده و باشگاه استقلال پوستر خوشامد گویی و رونمایی از این بازیکن را هم آماده کرده است تا احتمالا بعد از سپری شدن تاسوعا و عاشورای حسینی و همچنین واریز شدن پول رضایت نامه به حساب باشگاه سانتاکلارا پرتغال، امروز  از جدید ترین خودش  رونمایی کند.

روزنامه گل

با جذب محبی هنوز یک جای خالی دیگر در لیست استقلال بزرگسالان و 20 نفره آبی پوشان وجود دارد که امکان جذب یک بازیکن لیگ برتری یا خارجی و أزاد را برای این تیم فراهم می کند.

درباره اینکه محبی آخرین خرید استقلال برای لیگ بیست و دوم است یا آبی پوشان خرید دیگری هم خواهند داشت هنوز مشخص و قطعی نیست. از مهدی قایدی و مجتبی نجاریان به عنوان خرید های احتمالی و قریب و الوقوع استقلال نام برده می شود که البته هردو تحت قرارداد باشگاه های شباب الاهلی امارات و فولاد خوزستان هستند و برای جذب آنها استقلال باید پول پرداخت کند یا گزینه هایی معاوضه بازبکن داشته باشد. از طرف دیگر باشگاه شارلوا بلژیک هم هنوز 250 هزار دلار برای فعال سازی بند آزادی امیرحسین حسین زاده را پرداخت نکرده است و در این شرایط حتی با وجود ترافیک در فاز هجومی تیم، احتمال بازگشت این بازیکن به جمع آبی پوشان دور از انتظار و غیر محتمل نیست.

نقل و انتقالات استقلال احتمالا خروجی هم خواهد داشت. گفته می شود از بین ارسلان مطهری و آرمان رمضانی یک نفر جدا خواهد شد و فولادی ها نیز همچنان به دنبال جذب آرش رضاوند هستند. به هرحال باید دید در فاصله 72 ساعت مانده تا شروع لیگ ورودی و خروجی های احتمالی استقلال کدام بازیکنان خواهند بود و ازبین تمامی اسامی مطرح که همگی جذاب هستند کدامیک محقق خواهد شد؟

#استقلال #اختصاصی گل #نکته
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها