ساپینتو و مورایس جذاب‌ترین مربیان این فصل هستند
72480
محمد نوری: استقلال دو هافبک دیگر لازم دارد
18 مرداد 1401 11:13
محمد نوری پیشکسوت استقلال می‌گوید در صورتیکه باشگاه بتواند نقل و انتقالات را به صورت کامل به پایان برساند هواداران می‌توانند برای کسب نتیجه موفق به همراه ریکاردو سایپنتو امیدوار باشند.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های نوری با گل درباره شرایط استفان و نقل و انتقالات باشگاه را می‌خوانید:

استقلال در هفته اول لیگ باید به مصاف سپاهان برود.

این از جذابیت‌های لیگ است که در همین هفته اول دو مدعی جدی قهرمانی باید با هم دیدار کنند؛ و قشنگی کار اینجاست که نتیجه این بازی قهرمان فصل را مشخص نمی‌کند، اما حتماً در پایان فصل می‌تواند در سرنوشت دو تیم تاثیر گذار باشد.

رویارویی دو سرمربی خارجی هم قابل توجه خواهد بود.

بله، تقابل ساپینتو و مورایس که جذاب ترین مربیان این فصل هستند در همین هفته اول جذاب است. شاید خیلی‌ها از جمله خود من دوست داشتیم تقابل این دو را در لیگ ایران ببینیم و حالا مشخص شد که برای این منظور نباید خیلی هم منتظر بمانیم و به زودی این اتفاق رخ می‌دهد.

شرایط تیم در نقل و انتقالات را چطور ارزیابی کردید؟

استقلالی‌ها بازیکنان زیادی به خدمت گرفتند اما به نظر می‌رسد هنوز تیم به طور کامل بالانس نیست و برای این منظور حداقل دو بازیکن دیگر در خط میانی مورد نیاز است. با اینکه مهدی پور یک هافبک طراح است، اما پست تخصصی او هافبک دفاعی است و استقلال به یک بازیکن طراح برای پست هافبک تهاجمی نیاز دارد تا کارگردانی حملات و حرکات رو به جلو را بر عهده بگیرد. همچنین هنوز به یک وینگر دیگر برای سمت چپ نیاز است تا تیم کامل شود و من امیدوارم که مدیران باشگاه هرچه زودتر برای جذب این دو بازیکن اقدام کنند.

گفته می‌شود رضاوند هم قرار است به فولاد برگردد.

اطلاعات دقیقی در این خصوص ندارم و تنها شنیده‌هایم حکایت از این انتقال دارد. ما باید به تصمیم سرمربی استقلال در این خصوص احترام بگذاریم و امیدوار باشیم که او بهترین تصمیم را در این مورد می‌گیرد.

#محمد نوري #مصاحبه #اختصاصی گل #استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها