این ده نفر افتتاحیه لیگ را جنجالی‌تر می‌کنند
72475
بازیکنان مشترک لیست استقلال و سپاهان
18 مرداد 1401 11:11
استقلال و سپاهان در شرایطی روز جمعه به مصاف هم می روند که 10 بازیکن مشترک در لیست دوتیم وجود دارد.

روزنامه گل

در استقلال محمد حسین مرادمند، سجاد شهباز زاده، رضا میرزایی، عارف غلامی و همچنین محمد محبی 5 بازیکنی هستند که سابقه حضور در سپاهان را در کارنامه خودشان دارند. از آن طرف در سپاهان هم 5 بازیکن با سابقه پوشیدن پیراهن استقلال وجود دارد که شامل رشید مظاهری، محمد دانشگر، مسعود ریگی، امید نورافکن و میلاد زکی پور می شود.

استقلال و سپاهان در فصول گذشته نیز بازیکنان مشترک زیادی داشتند که از جمله آنها می توان به وریا غفوری و امید ابراهیمی و احمد جمشیدیان، خسرو حیدری، فابیو جانواریو، هاشم بیگ زاده، رضا عنایتی و مهدی رحمتی اشاره کرد.

در بازی روز جمعه حضور 10 بازیکن مشترک در ترکیب یا روی نیمکت دوتیم هم جذابیت های خاص خودش را خواهد داشت و هم می تواند باعث ایجاد حاشیه هایی شود. به خصوص از طرف استقلالی های سابق که. امروز در سپاهان توپ نی زنند. در راس آنها امید نورافکن قرار دارد، اما محمد دانشگر و میلاد زکی پور که چیزی نمانده بود استقلالی شود و حتی رشید مظاهری هم برای ایجاد حاشیه یا دامن زدن به حاشیه های احتمالی مستعد و توانا هستند. در سپاهان چند پرسپولیسی سابق هم توپ می زنند که می توان به رامین رضاییان و فرشاد احمد زاده و شهریار مغانلو اشاره کرد. تقابل این نفرات با استقلال و هوادارانش در ورزشگاه أزادی نیز دیدنی و جالب خواهد بود.

علاوه بر این استقلال کلی هم بازیکن با سابقه بازی برای دیگر تیم اصفهانی، یعنی ذوب آهن دارد که مهدی مهدی پور، ارسلان مطهری، کاوه رضایی و زبیر نیک نفس از جمله آنها هستند.

به این ضیافت باید پرتغالی ها را هم اضافه کرد که روی نیمکت دوتیم حضور دارند و به قول ریکاردو ساپینتو قرار است در بازی که مثل یک جنگ و نبرد است تیم های خودشان را رهبری و حمایت کنند. به ویژه در مورد سرمربی استقلال که در کنار زمین حسابی پر جنب و جوش و پر سر و صدا است!

#استقلال #سپاهان #نکته #اختصاصی گل #لیگ بیست و دوم
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها