جذب مهاجم خارجی پرسپولیس، مثل مذاکرات احیای برجام
72444
عصر سرگیجه
17 مرداد 1401 20:21
فراموش نکنیم آخرین مهاجمان خارجی پرسپولیس مثل ماریو بودیمیر، استوکس و اوساگونا جمعا به اندازه انگشتان یک دست هم گل نزدند

روزنامه گل

روزنامه گل- این بدون تردید خسته‌کننده‌ترین داستان تابستان امسال بود؛ قصه پرسپولیس که می‌خواست یک مهاجم خارجی بخرد، اما هر بار به دلیلی این اتفاق به تاخیر افتاد تا مخاطبان حسابی کلافه شوند. برخی بازیکنان را باشگاه می‌خواست که یحیی گل‌محمدی قبول نمی‌کرد و برخی نفرات را یجیی می‌خواست جذب کند که مدیران موفق به انجام آن نمی‌شدند. مشهورترین نمونه از گروه اول شیخ دیاباته است که گل‌محمدی زیر بار همکاری با او نرفت و از دسته دوم هم می‌توان به گادوین منشا یا ساپینتو اشاره کرد که مورد پسند کادرفنی بودند، اما باشگاه موفق به جذب آنها نشد. خلاصه بلبشویی به پاست که آن سرش ناپیدا.

حالا و در آخرین گمانه‌زنی‌ها از نزدیک شدن بازیکنی به نام الف مانگا به پرسپولیس سخن گفته می‌شود. فارغ از این که آیا بالاخره این سرگیجه یک ماهه به پایان می‌رسد و قرمزها فوروارد خارجی می‌گیرند یا نه، نکته اینجاست که اصرار بر جذب چنین بازیکنی باعث شد پرسپولیس فرصت استخدام مهاجمان ایرانی از جمله پیمان بابایی را از دست بدهد. امیدواریم پایان این همه اصرار و طبیعتا هزینه، حضور بازیکنی باشد که سرش به تنش بیرزد، در غیر این صورت پرسپولیس فقط وقت را از دست داده و البته با اعصاب و روان هوادارانش بازی کرده است.

همچنین فراموش نکنیم آخرین مهاجمان خارجی پرسپولیس مثل ماریو بودیمیر، استوکس و اوساگونا جمعا به اندازه انگشتان یک دست هم گل نزدند و در چنین شرایطی جواب دادن مهاجم جدید، چیزی شبیه رویا خواهد بود، اما منتظر می‌مانیم تا دستپخت جدید کادرفنی و مدیریتی باشگاه را ببینم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها