عیسی و تاوان اشتباه بزرگ
72408
با خودت چه کردی پسر؟
15 مرداد 1401 20:59
    مجتبی حسین مرشدی - یکی از عجیب‌ترین اتفاقات فصل گذشته فوتبال ایران این بود که عیسی آل‌کثیر رباط صلیبی پاره کرد و این موضوع به تأیید پزشکان رسمی هم رسید، اما خودش زیر بار داستان نرفت و با لجاجت به حضورش در تمرینات ادامه داد.

روزنامه گل

او مدت‌ها عقیده داشت رباط پاره نکرده و حتی به کادرفنی پرسپولیس اعلام کرد حاضر است با مسئولیت خودش در مسابقات این تیم به میدان برود، هرچند یحیی گل‌محمدی زیر بار این موضوع نرفت. در نتیجه عیسی در تمرین پرسپولیس به یک شرکت‌کننده عادی و بی‌ثمر تبدیل شد و روزهای طلایی را برای جراحی و کسب بهبودی از دست داد.

تاریخی که در آن به‌طور دقیق اعلام شد آل‌کثیر رباط پاره کرده، 21دی‌ماه گذشته بود، اما تا 20 اردیبهشت امسال طول کشید تا او بپذیرد زیر تیغ جراحی برود. این فاصله تقریبا 3ماهه، در حالی مفت و مسلم طی شد که اگر عیسی همان زمان مثل سایر مصدومان به دوران درمانش می‌پرداخت، امروز فاصله چندانی تا بازگشت به میادین نداشت و چه بسا حتی از هفته‌های ابتدایی فصل می‌توانست برای پرسپولیس به میدان برود، اما او لج کرد و آنقدر خودش را بلاتکلیف نگه‌داشت که شرایطش برای فصل جدید هم به هم ریخت.قرارداد 2ساله عیسی آل‌کثیر با پرسپولیس در پایان لیگ بیست‌ویکم پایان یافته است. در نتیجه او بازیکن آزاد است و چون تقریبا تمام نیم‌فصل اول را از دست می‌دهد، باشگاه حاضر به تمدید قرارداد این بازیکن نشده است.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که اگر عیسی زمستان گذشته پایش را به تیغ جراحان می‌سپرد، احتمالا قراردادش هم همان زمان به‌منظور دلگرمی و افزایش روحیه تمدید می‌شد. با این حال او کاری با خودش کرد که از هر جهت عجیب بود؛ داستانی در مورد لج‌بازی آدم‌ها که ممکن است تبعاتی بیش از حد تصور به همراه داشته باشد.

#عیسی آل کثیر #اختصاصی گل #پرسپولیس #نکته
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها