72386
جزئیات جدید از درگیری مطهری و الهامی/بیانی: مدیریت بازیکنان خوبی برای استقلال گرفته است
14 مرداد 1401 20:27
مربی تیم فوتبال هوادار جزئیاتی از درگیری ساکت الهامی و حمید مطهری در اردوی ترکیه را ارائه کرد.

روزنامه گل

شاهرخ بیانی در مورد بازی دوستانه استقلال و هوادار اظهار داشت: بازی خوبی بود هر دو تیم در بدنسازی بودند بدن بازیکنان ما با وجود اتمام اردوی ترکیه هنوز رها نشده با وجود مخالفت تیم ما برای برگزاری این مسابقه در ساعت 11 صبح اما سرمربی استقلال اعلام کرده بود این مسابقه ساعت 11 برگزار شود تا بیشتر استراحت کنند.برای هر دو تیم قبل از شروع لیگ برتر محک خوبی شد.

وی در مورد اینکه آیا کادر فنی هوادار به اهداف مدنظر خود در اردوی ترکیه رسید گفت:‌100درصد اردوی خوبی بود تمرینات بسیار خوبی داشتیم و بازیکن آسیب‌دیده هم نداشتیم صبح و بعدازظهر تمرین می‌کردیم هر سه بازی دوستانه خود را نیز بردیم. هر چه ساکت الهامی از بچه‌ها خواست به نحو احسن انجام دادند امروز هم مقابل استقلال بازی خوب و روانی انجام دادیم.

کاپیتان اسبق استقلال در مورد ارزیابی‌اش از شرایط فعلی این تیم و اینکه آیا آبی‌پوشان در فصل جدید هم مدعی قهرمانی هستند، اظهار داشت:‌استقلال در هر شرایطی استقلال است طبق صحبتی که با بیژن طاهری و خسرو حیدری داشتم گفتند ساپینتو مربی خوب و با دانشی است. اما برای اینکه بتواند اهدافش را در تیم پیاده کند نیاز به زمان دارد. خوشبختانه مدیریت برای استقلال بازیکنان خوبی گرفته و به اندازه کافی مهره دارند امیدوارم ساپینتو بتواند با پیاده کردن اهداف خود بار دیگر استقلال را به مدعی قهرمانی تبدیل کند.

بیانی در مورد حاشیه پیش آمده نسبت به درگیری ساکت الهامی با حمید مطهری در ترکیه توضیح داد: وقتی اسم ساکت الهامی می‌آید به این اتفاقات دامن زده می‌شود. در جریان آن اتفاق صحبتی در مورد یکی از اعضای کادر پزشکی هوادار شد ما سال گذشته در نساجی بودیم و دکتر فعلی هوادار نیز با ما بود. وقتی هم به هوادار آمدیم تصمیم گرفتم هیچ بازیکنی را از نساجی نگیریم خیلی‌ها هم دوست داشتند به تیم ما بیایند و بار دیگر با الهامی کار کنند اما به خاطر طرفداران نساجی و عرقی که خودم، الهامی و کادر فنی به این تیم داشتیم این کار را انجام ندادیم.

مربی تیم فوتبال هوادار تصریح کرد: پزشک ما با نساجی قرارداد نداشت بایندریان رئیس هیأت مدیره نساجی با او تماس گرفت و حتی الهامی به چشم‌سری گفت به نساجی برو و کنار این تیم باش اما متأسفانه به توافق نرسیدند و تصمیم گرفت با ما صحبت کند. صحبت‌هایی شده و پیامک‌هایی رد و بدل شده بود. ساکت الهامی با مطهری دوست و آشنای اوست خیلی هم دوستانه این موضوع گفته شد و گفت این کارها را نکن اما درگیری کوچکی رخ داد که موضوع مهمی نبود. آنها با هم دوست هستند اما زد و خرد و خونریزی این مسائل وجود نداشت. متأسفانه فقط می‌خواهند الهامی را بکوبند.

وی در خصوص اینکه به چه دلیل چنین مسائلی در مورد الهامی مطرح می‌شود توضیح داد:‌هر کاری می‌کنند می‌گویند الهامی باعث و بانی‌اش بوده است. صبح آن روز من کنار او بودم و ساکت به حمید مطهری گفت این کار قشنگ نیست که با پزشک تیم ما صحبت کنی حتی اجازه دادیم با باشگاه شما مذاکره کند اما به توافق نرسید اما مطهری کلمه‌ای گفت و به سینه الهامی زد ساکت نیز همین کار را انجام داد هیچ برخورد دیگر و خونریزی وجود نداشت و رینگ بوکس نبود. دعوایی هم نبود اما همان ثانیه باشگاه نساجی بیانیه داد و گفت خونریزی شده است.

بیانی در خصوص آغاز بیانیه‌نویسی و قبل از شروع فصل توضیح داد:‌باشگاه نساجی باید بعد از فینال جام‌حذفی در مورد الهامی بیانیه می‌داد اما این کار را انجام نداد اکنون که بازی‌ها شروع نشده بیانیه می‌دهند و از وی انتقاد می‌کنند.

مربی تیم فوتبال هوادار در خصوص تقابل با آلومینیوم اراک در هفته اول لیگ برتر با توجه به اتفاقات رخ داده در فینال جام‌حذفی بین الهامی و مهدی رحمتی گفت:‌ آن مسابقه تمام شد و ما قهرمان شدیم رحمتی از دوستان خوب ما است و امیدوارم در کارش موفق باشد فوتبال همین است و همیشه به هم می‌خوریم در اولین مسابقه امسال نیز به آلومینیوم خوردیم امیدوارم بازی خوبی باشد و هر دو تیم راضی شوند.

#شاهرخ بياني
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها