72365
سرلک: آماده ایم تا قهرمانی را پس بگیریم، همانطور که آقا یحیی گفت کهکشانی نیستیم
13 مرداد 1401 18:31
آرش جعفری  -  هافبک ملی پوش پرسپولیس عقیده دارد شرایط بسیار خوبی دارند و به بهترین شکل برای لیگ بیست و دوم آماده می شوند.

روزنامه گل

میلاد سرلک می گوید شرایط پرسپولیس بسیار خوب است و می خواهند با حفظ این روند قهرمانی را پس بگیرند. سرلک می گوید بازیکنان خوبی به پرسپولیس آمده اند ولی همانطور که یحیی گل محمدی سرمربی تیم اشاره داشته تیم کهکشانی نیستند.

سرلک می گوید در نخستین بازی در اصفهان به دنبال نخستین برد و کسب اولین 3 امتیاز هستند تا لیگ را با قدرت شروع کرده باشند.

اوضاع پرسپولیس چطوراست ؟

خدا را شکر همه چیزه خوب است. در اردو هستیم و تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم و چند بازی دوستانه خوب هم داشتیم کهه به امادگی ما کمک می کند. همانطور که دیدید در بازی های تدارکاتی نتایج خوبی گرفتیم و فارغ از نتیجه باید بگویم چند بازیکن جدید به ما اضافه شدند که رفته رفته داریم به همانگی کامل می رسیم.

اوضاع خودت چطوره گویا یک مصدومیت هم داشتی اما خیلی زود برگشتی ؟

خدا را شکر آماده هستم و مشکلی ندارم. بله یک مصدومیت جزئی داشتم و زیاد مهم نبود. برای شروع لیگ منتظر هستم تا با قدرت بازی کنیم.

درخصوص شروع لیگ صحبت کردی لیگ و حریفان را چطور میبینی ؟

خب بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستیم. همانطور که گفتم تیم خوبی داریم و می خواهیم با شروع مسابقات بازی های خوبی را بنمایش بگذاریم. از سوی دیگر دلمان برای هواداران تنگ شده است. اما در مورد حریفان باید بگویم همه تیم ها به خوبی آماده شده اند و بازیکنان خوبی گرفته اند و مطمنا شاهد بازی های خوبی خواهیم بود.

چه تیم هایی می تواند حریف اصلی پرسپولیس در لیگ باشند ؟

همه تیم ها خوب هستند و تیم ضعیفی وجود ندارد . اما با احترام به همه تیم ها مثل همیشه تیم هایی مثل استقلال، سپاهان، فولاد و تراکتور مثل همیشه حریفان اصلی ما برای قهرمانی هستند.

پرسپولیس امسال قهرمانی را پس می گیرد ؟

فصل قبل هم قهرمانی حق ما بود. خودتان مسابقات و شرایطی که پیش آمد را دیدید. اما این فصل می خواهیم با قهرمانی دل هواداران را شروع کنیم. تمام هدف ما قهرمانی است و به خوبی برای رسیدن به هدفممان مصصم هستیم. شک نکنید مدعی اصلی قهرمانی هستیم.

بازیکنان خوبی هم جذب کرید؟

دقیقا همینطور است با صلاح دیدید کادر فنی بازیکنان بسیار خوبی به جمع ما اضافه شده اند. برای همین به دنبال پس گرفتن قهرمانی هستیم.

خیلی ها اعتقاد دارند پرسپولیس کهکشانی شده اند ؟

چنین پیزی نیست همانطور که آقا یحیی مصاحبه کردند و گفتند اصلا ما کهکشانی نیستیم. ما یک تیم خوب و یک دست هستیم که با اضافه شدن یکی دو بازیکن دیگر مثل مهاجم کامل تر می شویم . البته مهاجمان خوبی داریم ولی همانطور که گفتم با یک مهاجم دیگر کامل تر و قوی تر می شویم.

قرعه کشی را چطور دیدی هفته اول باید در اصفهان به مصاف ذوب آهن بروید؟

قرعه کشی بد نبود بالاخره باید با همه تیم ها بازی کنیم حالا چه هفته اول و چه هفته آخر. بازی ذوب آهن هم حساسیت خاص خودش را دارد. ما همیشه در اصفهان مقابل ذوب آهن بازی های خوبی انجام دادیم. ما می خواهیم لیگ را با برد شروع کنیم برای همین برای برد و کسب اولین 3 امتیاز به اصفهان می رویم.

#میلاد سرلک #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها