72336
مهاجم مدنظر پرسپولیس این بوندسلیگایی‌ است؟
12 مرداد 1401 13:35
به نظر می‌رسد پافشاری یحیی گل‌محمدی روی جذب مهاجم خارجی با کیفیت جواب داده و به زودی شاهد حضور یک مهاجم باکلاس اروپایی در تهران خواهیم بود.

روزنامه گل

پس از نزدیک شدن چندباره اسم کاسیانو مهاجم برزیلی شاغل در تیم ویزلا پرتغال به باشگاه پرسپولیس، در نهایت مصدومیت و بالارفتن چندباره قیمت این بازیکن باعث شد تا حضور او در جمع قرمزها منتفی شود.
بعد از این اتفاق یحیی گل‌محمدی در گفتگو با خبرنگاران از ضرورت جذب یک مهاجم خارجی صحبت کرد و به نوعی موفقیت تیمش در نقل و انتقالات را در گرو خرید یک مهاجم بین المللی دانست تا درویش، مدیرعامل پرسپولیس برای خرید مهاجم به صرافت بیفتد. اکنون، نام گزینه مدنظر پرسپولیس مشخص شده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید، به زودی مقدمات حضور این بازیکن در تهران و عقد قرارداد فراهم می‌شود. ستاره‌ای که در صورت حضور در جمع شاگردان گل‌محمدی، پرسپولیس را به فاتح اصلی نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران تبدیل می‌کند.


یورگن لوکادیا در نیم‌فصل حضور در بوخوم، در جریان یکی از بهترین پیروزی‌های آبی‌ها در بوندسلیگا برابر بایرن موفق به گلزنی شد.

یورگن لئوناردو لوکادیا، مهاجم 28 ساله‌ی اهل هلند بازیکنی است که صحبت‌های اولیه را با باشگاه پرسپولیس انجام داده و در حال حاضر محتمل‌ترین گزینه برای تقویت خط حمله پرسپولیس به شمار می‌رود. فوروارد 186 سانتی‌متری فصل گذشته بوخوم که عمده دوران فوتبالش را در پی‌اس‌وی آیندهوون پشت سر گذاشته، پس از انجام 175 بازی و به ثمر رساندن 63 گل برای آیندهوون، در قراردادی 17 میلیون یورویی در سال 2018 به برایتون پیوست تا در کنار علیرضا جهانبخش، دومین خرید آن فصل برایتون از لیگ اردیویسه باشد. با این حال، این بازیکن بعد از یک فصل حضور در برایتون و گلزنی برابر آرسنال و اورتون، به تیم‌های هافنهایم آلمان و اف سی سینسیناتی امریکا قرض داده شد. او در دوازده بازی برای هافنهایم، چهار گل و یک پاس گل ثبت کرد و در لیگ MLS هم طی 27 بازی، سه گل برای اف سی سینسیناتی به ثمر رساند و سرانجام با پایان قراردادش با برایتون، بعد از ثبت شش گل و سه پاس گل در مجموع 46 بازی برای این تیم، به عنوان بازیکن آزاد به بوخوم پیوست تا این تیم را در بوندسلیگا همراهی کند.

#پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها