72327
بهتاج: شخصاً هیچ صحبتی با انصاری‌فرد نداشته‌ام/ بعد از جلسه با بردیف درباره بازیکنان تصمیم‌گیری می‌کنیم
12 مرداد 1401 13:15
سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور تأکید کرد شخصاً با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده است.

روزنامه گل

ایوب بهتاج درباره حضورش در سمت سرپرستی باشگاه تراکتور اظهار داشت: از حُسن اعتماد مالک و اعضای هیئت مدیره باشگاه تشکر می‌کنم. آقای سهرابی و تمام کسانی که پیش از من بودند، زحمت زیادی برای باشگاه کشیدند و ان‌شاءالله دست به دست هم بدهیم تا در راستای شادی هواداران در فصل آینده کارهای مفیدی برای باشگاه انجام دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که شایعاتی پیرامون تماس او با کریم انصاری‌فرد و جواب منفی این بازیکن به پیشنهاد تراکتوری‌ها مطرح شده است، گفت: خیر! من با هیچ بازیکنی شخصاً تماس نگرفته‌ام و این موضوع صحت ندارد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور درباره جذب مهاجم خارجی نیز توضیح داد: ما فردا (پنجشنبه) جلسه فنی را با بردیف برگزار خواهیم کرد و آنجا درباره این مسائل صحبت می‌کنیم. بردیف فعلاً در ایران حضور ندارد و قرار است امروز به تبریز بازگردد.

بهتاج درباره آخرین وضعیت ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و آماده‌سازی این استادیوم برای شروع لیگ برتر توضیح داد: اداره کل ورزش و جوانان استان زحمت زیادی کشیده و ایرادات تا حد زیادی برطرف شده است. کارهای عملیاتی در حال انجام است تا استانداردسازی‌های لازم صورت گیرد.

وی در مورد مذاکره باشگاه تراکتور با سعید عزت‌اللهی نیز گفت: صحبت‌هایی در این زمینه انجام شده است، اما اجازه دهید بعد از جلسه‌ای که با بردیف داریم، درباره جذب بازیکنان نیز صحبت خواهیم کرد.

#تراکتور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها