72320
ساپینتو و استقلال، رفاقتی که خیلی زود محکم شد/حساب‌های ویژه مرد پرتغالی روی حسینی +عکس
12 مرداد 1401 13:02
تمرینات استقلال با هدایت ساپینتو با شور و انگیزه بالایی برگزار می‌شود.

روزنامه گل

تیم فوتبال استقلال این روزها مرحله سوم آماده سازی پیش فصل را در تهران پشت سرمی‌گذارد.

شاگردان ساپینتو پس از یک دوره تمرین پرفشار در ترکیه و انجام 4 بازی تدارکاتی حالا با انگیزه بالا تمریناتشان را پیگیری می‌کنند و برای افتتاحیه بزرگ لیگ بیست و دوم آماده می‌شوند.

تمرین دیروز عصر استقلال در حالی برگزار شد که سرمربی پرتغالی پا به پای بازیکنان دوید و با انرژی بالا در کنار شاگردانش حضور داشت. ساپینتو که به هیجانی بودن خودش اعتراف می‌کند، توانسته به خوبی شور و هیجان خودش را به تیم منتقل کند تا بازیکنان تیم دچار روزمرگی و خستگی بر اثر فشار تمرینات نشوند.

تصاویر زیر نشان می‌دهد ساپینتو توانسته در مدت کم حضورش، به خوبی با بازیکنان تیم جدیدش ارتباط برقرار کند و این رفاقت مطمئنا پوئن مثبتی برای استقلال در فصل سخت پیش رو خواهد بود.

سیدحسین حسینی به عنوان با تجربه ترین استقلالی در تیم ساپینتو، امسال علاوه بر حفاظت از قفس توری وظیفه کاپیتانی را نیز برعهده خواهد داشت و به همین خاطر قطعا سرمربی تیم روی کلین شیت‌های او برای جمع کردن امتیازات حساب ویژه ای باز کرده است.

روزبه چشمی نیز با تجربه دیگری در ترکیب جدید استقلال است که به استحکام بخش دفاعی تیم کمک زیادی خواهد کرد. کمک‌های چشمی در تمرینات به کادرفنی نشان می‌دهد مربیان استقلال روی هدایت بازیکنان درون زمین توسط این بازیکن نیز حساب باز کرده‌اند.

در تمرینات استقلال یک نفر نقشی کلیدی دارد. روی ماتا دستیار اول ساپینتو بر اجرای دقیق و هرچه بهتر و منظم‌تر آیتم‌های مختلف نظارت دارد و وظایف بازیکنان را به آن‌ها انتقال می‌دهد. همکاری او و چشمی خیال ساپینتو را در روند آماده سازی بازیکنان راحت می‌کند و باید منتظر دیدن نتیجه این همکاری در کوران مسابقات بود.

#استقلال #ریکاردو ساپینتو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها