حسین زاده هنوز بند فسخ قراردادش را فعال نکرده است
72301
قول امروز و فردا را داده
11 مرداد 1401 21:50
    امیرحسین حسین زاده که تحت قرارداد باشگاه استقلال است، با پرداخت مبلغی در حدود 250 هزار دلار می تواند از بند حق فسخ ثبت شده در قراردادش برای جدایی از جمع آبی پوشان استفاده کند و طبق پیشنهادی که دارد به شالروا بلژیک برود.

روزنامه گل

حسین زاده قبل از اردوی ترکیه. تمرینات استقلال را ترک و راهی بلژیک شد، آنهم بدون اینکه با پرداخت حق فسخ رسما از باشگاه استقلال جدا شود. چند روز قبل هم تصویری از این بازیکن با لباس تیم شالروا منتشر شد که نشان می داد حسین زاده با وجود اینکه هتوز بازیکن استقلال محسوب می شود با غیبت. غیر موجه در تمرینات آبی پوشان در بلژیک حضور دارد و با شالروا تمرین می کند. یکی از رسانه این کشور هم مدعی شده بود شالروا با حسین زاده قرارداد امضا کرده است و برای رونمایی از آن منتظر واریز پول و نشستن آن به حساب باشگاه ایرانی است. اتفاقی که تا امروز نیافتاده و مشخص نیست چه زمانی انجام خواهد شد. باتوجه به غیبت طولانی و غیر موجه حسین زاده بخش حقوقی باشگاه استقلال قصد دارد با جمع آوری مستندات لازم و محکمه پسند برای گرفتن غرامت از حسین زاده و باشگاه شالروا به فیفا شکایت کند. درست پس از انتشار این خبر بود که حسین زاده با انتشار یک پست حمایتی از سردار آجورلو نشان داد ریش اش پیش مدیرعامل باشگاه استقلال گیر کرده است!؟

در شرایطی که 2 هفته از شروع لیگ بلژیک می گذرد حسین زاده همچنان تلاش می کند تا با پرداخت بند حق فسخ هرچه زودتر از استقلال جدا شده و رسما بازیکن شالروا شود. جدا از بحث شکایت احتمالی باشگاه استقلال برای گرفتن غرامت، اگر این بازیکن تا بسته شدن پنجره تابستانی نقل و انتقالات ایران نتواند مبلغ حدودا 250 هزار دلار را به حساب باشگاه استقلال واریز کند ناچار است که به این تیم برگردد و دست کم تا نیم فصل قید لژیونر شدن را بزند. البته اگر در صورت بازگشت احتمالی ساپینتو به خاطر ترک اردو و این بی نظمی اجازه بازگشت حسین زاده به تمرینات را بدهد. درغیر این صورت او با سکو نشینی به احتمال فراوان جام جهانی که پیش بینی می شود یکی از پدیده های جوان آن باشد را از دست خواهد داد! باید حسین زاده همان طور که قول داده مبلغ مورد نظر را امروز و فردا به حساب باشگاه واریز خواهد کرد تا بتواند به صورت قانونی با شالروا قرارداد ببندد و به صورت آشکار در تمرینات این تیم شرکت کند و از طرف دیگر سردار آجورلو بعد از استوری حسین زاده قید شکایت و گرفتن غرامت را می زند یا همچنان پیگیر آن خواهد بود؟

#حسین زاده #استقلال #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها