بهترین فرصت خط ونشان کشیدن برای حریفان ایجاد شده
72300
نراقی: با بردن سپاهان، گربه دم حجله کشته می‌شود!
11 مرداد 1401 21:48
    هادی نراقی پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم بر اساس نیازهایش خرید انجام داده است و هواداران باید منتظر باشند تا در شروع فصل نتایج را بررسی کرده و سپس انتقاد کنند.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های نراقی با گل درمورد وضعیت استقلال و تیم ملی را می‌‌خوانید:

قرعه کشی لیگ برتر انجام شد و استقلال در هفته اول باید به مصاف تیم سپاهان برود.

بازی این دو تیم همیشه از حساسیت زیادی برخوردار بوده و وقتی این دو رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند تماشاگران از دیدن این بازی به وجد می آیند. البته خیلی‌ها معتقدند که نباید این بازی هفته اول انجام می‌شد و باید چند هفته‌ای می‌گذشت تا بازی از لحاظ فنی جذاب‌تر می‌شد اما به نظر من اگر استقلال بخواهد قدرتش را به رخ حریفان کشیده و این دیدار را با پیروز به پایان برساند هفته اول و آخر برای آن‌ها نباید متفاوت باشد ضمن اینکه در این دیدار شاهد جدال دو مربی پرتغالی هم خواهیم بود.استقلال با بردن این بازی گربه را اصطلاخا دم حجله می کشد!

هواداران به جذب بازیکن در روزهای بدون سرمربی انتقاد داشتند.

در این موضوع شکی نیست اما باید این را هم در نظر بگیریم که ساپینتو دیگر به جمع استقلالی‌ها پیوست و این یک ایراد بزرگ به مجموعه استقلال است اما خوشبختانه چون اسکلت بندی فصل گذشته حفظ شد استقلال تنها خریدهایی انجام داد که بتواند نقاط ضعفش پوشش دهد و اعتقاد دارم این تیم می‌تواند با شروع لیگ یک تیم منسجم و خوش ترکیب باشد.

دربی هم هفته دوازدهم برگزار می‌شود.

یک هفته فوق العاده برای یک بازی پرتماشاگر تیم‌ها کاملاً به هماهنگی رسیده‌اند و اگر امتیاز دو تیم هم نزدیک به هم باشد حساسیت و جذابیت این دیدار دو برابر خواهد شد. هر چند که همیشه برای هواداران این دیدار حساس است. حالا چه هفته اول برگزار شود و چه هفته آخر.

رای پرونده مارک ویلموتس هم اعلام شد.

ویلموتس هیچ نفعی برای فوتبال ما نداشت. او نه تنها از لحاظ فنی خوب نبود بلکه از لحاظ مالی هم ضرر هنگفتی به ایران زد. شاید سال‌ها بود که فوتبال ایران چنین ضرری نکرده بود. او توانست از ضعف مدیریت آن فوتبال آن زمان استفاده کرده بهترین قرارداد را با خود ببندد و تنها مسئولان کشور ما ویلموتس را شارژ مالی کردند.

انتخابات فدراسیون فوتبال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

انتخابات فدراسیون فوتبال یکی از حساس‌ترین اتفاقات در ورزش ما است. باید فردی در بر روی صندلی فدراسیون بنشیند که مدیریت فوتبال را بداند، توانایی‌های بالایی داشته باشد و از یک گروه با تجربه استفاده کند در غیر این صورت فوتبال ما رشد نخواهد داشت و هرگز نمی‌توانیم خود را در سطحی بالاتر ببینیم.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #اختصاصی گل #مصاحبه #هادی نراقی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها