از هیچ چیز این فدراسیون سر در نمی‌آوریم
72293
عجایب خیابان سئول
11 مرداد 1401 21:32
    اغراق نیست اگر بگوییم از هیچ چیز این فدراسیون فوتبال سر در نمی‌آوریم؛ نه از هیات‌رییسه‌اش که معلوم نیست حد نصاب را دارد یا نه، نه از نامزدهای انتخاباتش که یکی از یکی ضعیف‌ترند، نه از کمیته فنی که سرمربی تیم ملی بزرگسالان را رد می‌کند و کسی برای آن تره هم خرد نمی‌کند، نه از کمیته جوانان که تیم‌های تحت نظرش عجیب‌ترین شرایط ممکن را دارند، اما در عین حال عجیب‌ترین جملات ممکن از این مجموعه به گوش می‌رسد.

روزنامه گل

بعد از آن که باشگاه‌ها با تیم ملی امید همکاری نکردند و مهدی مهدوی‌کیا با ناراحتی از حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی انصراف داد، موجی در انتقاد از فدراسیون فوتبال ایجاد شد. در این شرایط غلامرضا جباری، سرپرست کمیته جوانان با یک ایده فانتزی عجیب و غریب به میدان آمد و گفت: «ما می‌گوییم باید باشگاه را تشویق کرد. مثلا اگر تیمی بازیکن خود را به تیم ملی داد و در بازی باشگاهی خود شکست خورد، یک امتیاز به این تیم بدهند! اگر باشگاه‌ها را جمع کنیم و مصوبه داشته باشیم، چنین کاری امکان‌پذیر است

باورکردنی نیست که در این دوره و زمانه کسی از درون فدراسیون فوتبال چنین پیشنهاد حیرت‌انگیزی ارایه بدهد. فرض کنید شما باید به مورایس و ساپینتو بفهمانید خارج از فیفادی به تیم ملی بازیکن بدهند و اگر باختند یک امتیاز تشویقی بگیرند! البته که چنین پیشنهادی، کاملا متناسب حال و روز فعلی فدراسیون فوتبال است.

#سرمقاله #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها