کاوه رضایی برگشته تا خودش را دوباره ثابت کند
72290
حاجی‌پور: از سخت‌گیری‌های ساپینتو می‌شود به استقلال امیدار بود
11 مرداد 1401 21:08
    علی مسعودی - استقلال در هفته نخست لیگ بیست و دوم میزان سپاهان اصفهان است که این مسابقه می تواند عیار یک تیم را مشخص کند.

روزنامه گل

مسابقه ای که برای هر دو تیم سخت است، اما برنده آن از همان هفته اول می تواند مدعی قهرمانی باشد. در این راستا با افشين حاجی پور گفت و گویی انجام داديم که سابقه بازی و قهرمانی در هر دو تیم را دارد.

شروع لیگ برای استقلال مقابل‌ سپاهان قرعه خوبی است؟

به نظر من بهترین قرعه است و استقلال توان این را دارد که در زمين خودش سپاهان را شکست دهد. سپاهان نسبت به فصل گذشته‌ هم در کادر فنی و هم بازیکن زیاد تغییرات داشته که تا بخواهد هماهنگ شود زمان لازم دارد.

هفته دوم و سوم چطور؟

هفته دوم و سوم هم قرعه مناسب است چون تیم های ملوان و مس تازه به لیگ برتر صعود کرده اند که هنوز در حال و هوای لیگ یک قرار دارند که می شود از این تیم ها امتیاز گرفت. به نظر من استقلال این فصل نیز مدعی اول قهرمانی خواهد بود.

خط حمله و هافبک استقلال ترافیک بازیکن ندارد؟

بستگی با سیستم ساپینتو دارد که چطور از بازیکنان استفاده کند. تا جایی که ما از طريق رسانه ها و خود بازیکنان می شنويم مشخص است که مربی سخت گیری است و بدنسازي خوبی نیز انجام می دهد. در هر حال من فکر می کنم استقلال ساپینتو نتایج خوبی بگیرد.

احتمال دارد که تهاجمی بازی کند؟

بعید می دانم از اول لیگ این کار را کند چون مربیانی که تازه وارد فوتبال ايران می شوند، سعی می کنند نتیجه گرا باشند تا تهاجمی کار کنند. به این دلیل که هواداران اول نتیجه را نگاه‌ می کنند بعد فوتبال رو به جلو را.

حضور کاوه رضایی را در استقلال چطور می بینی؟

کاوه رضایی مهاجم بسیار خوبی است و اگر بازی های او نیز مثل مهدی طارمی پخش می شد، قطعا به چشم می امد. من شنیدم او در اردوی ترکيه هم عالی کار کرده و می شود به این مهاجم امیدوار بود. کاوه بازیکن با تعصب و با غيرتی است که شک نکنيد بهترين بازی ها را برای استقلال می کند.

#افشین حاجی پور #اختصاصی گل #علی مسعودی #مصاحبه #پیشکسوت استقلال #ریکاردو ساپینتو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها