72219
پایان روزهای تلخ پدیده ایران در المپیک توکیو
11 مرداد 1401 10:20
به نظر می‌رسد میثم صالحی به شکل کامل مصدومیت کتف خود را پشت سر گذاشته است.

روزنامه گل

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران در سال 2021 که در اکثر رویدادها به عنوان بازیکن ثابت به زمین می رفت، توانست برای اولین بار حضور در یک لیگ اروپایی را تجربه کند. شاید اوج کار میثم صالحی رقابت های المپیک توکیو بود که با وجود حذف ایران در مرحله گروهی این بازیکن عملکرد قابل قبول و جالبی را از خود ارائه داد.

میثم صالحی که به تیم اولشتین لهستان پیوسته بود، مدتی بعد از ناحیه کتف با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد و خیلی بازی های تیمش را به همین دلیل از دست داد. در نهایت میثم با جدایی از باشگاه لهستانی کتف خود را در کشور ایتالیا به تیغ جراحان سپرد. مصدومیت میثم صالحی به گونه ای بود که نتوانست در رقابت های لیگ ملت‌ها نیز تیم ملی والیبال ایران را همراهی کند و حالا امیدوار است که با پشت سر گذاشتن چند ماه سخت دوباره به میدان بازگردد.

از نکات ویژه اولین تمرین تیم ملی والیبال ایران جهت آماده‌سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان، آمادگی نسبتا خوب میثم صالحی بود. در حقیقت به نظر می رسد که این دریافت کننده قدرتی جوان والیبال ایران تا حدود زیادی مصدومیت را پشت سر گذاشته و این امیدواری وجود دارد که او بدون مشکل به قهرمانی جهان برسد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها