حیف نبود آقای رضاییان؟
70657
پایان رامین
15 تير 1401 19:18
رامین که آمده بود موقعیتش در تیم ملی را پس بگیرد، احتمالا پرسپولیس را هم برای همیشه از دست داد...

روزنامه گل

روزنامه گل- با توجه به تفکرات تدافعی کارلوس کی‌روش، کمتر کسی تصور می‌کرد رامین رضاییان به انتخاب اصلی او در سمت راست خط دفاعی در جام‌جهانی2018 تبدیل شود. کی‌روش اما وریا غفوری را خط زد و از رامین در این منطقه سود برد؛ البته با توصیه‌های موکد مبنی بر اولویت وظایف دفاعی. زمانی که رضاییان در روسیه در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گرفت، 28ساله بود. در نتیجه انتظار می‌رفت همچنان چندین سال در سطح بالا به‌کار ادامه بدهد و ملی‌پوش باقی بماند. اتفاقی که رخ داد اما چیز دیگری بود. رضاییان در جام ‌ملت‌های آسیا2019 جزو بازیکنان ضعیف تیم ملی بود و به‌ویژه در بازی با ژاپن عملکرد ناامیدکننده‌ای ارائه داد. بعد از آن تورنمنت بود که رضاییان تقریبا از تیم ملی کنار گذاشته شد. اوضاع در رده باشگاهی چندان بر وفق مراد او پیش نرفت و تیم ملی هم که حالا سرمربی جدیدی روی نیمکت خود می‌دید، روی گزینه‌های دیگری متمرکز شد. همزمان یک حاشیه اخلاقی هم بیرون از زمین فوتبال برای رضاییان پیش آمد که خیلی‌ها می‌گویند روی وضعیت او سایه انداخت.

رضاییان بین دو نیم‌فصل لیگ21 در چنین شرایطی به پرسپولیس بازگشت. او آمد تا به این تیم در مسیر کسب عنوان قهرمانی کمک کند و بار دیگر پیراهن تیم ملی را بپوشد اما باز هم شرایط خوب پیش نرفت. رامین البته عملکرد بدی در جمع سرخ‌ها نداشت. او طی نیم‌فصل 4پاس گل داد تا خیلی از هواداران مصر به تمدید قراردادش باشند، اما اخلاق و رفتارهای عجیب رضاییان باز هم کار دستش داد. او که همیشه گفته می‌شود دوستان زیادی در تیم نداشته و ندارد در یک برنامه تلویزیونی انتقادات آشکاری از سطح فنی برخی بازیکنان پرسپولیس انجام داد که خشم کادرفنی را برانگیخت. بعد هم دانیال اسماعیلی‌فر جذب شد و رضاییان رفت؛ تصمیمی که بعید است داخل تیم کسی را ناراحت کرده باشد!

رامین که آمده بود موقعیتش در تیم ملی را پس بگیرد، احتمالا پرسپولیس را هم برای همیشه از دست داد و حالا منابع قطری نوشته‌اند ممکن است در لیگ دسته دوم قطر برای الشحانیه بازی کند؛ جایی کاملا بیرون از میدان دید اهالی فوتبال. این اتفاق اگر رخ بدهد، شاید به‌معنای پایان دوران رامین رضاییان در فوتبال ایران باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها