70638
سمینار جام جهانی فیفا به اتمام رسید/ بازدید نمایندگان ایران از ورزشگاه‌های قطر
15 تير 1401 14:26
سمینار جام جهانی 2022 قطر با حضور نمایندگان 32 تیم راه یافته و مقامات اجرایی فیفا در ورزشگاههای محل برگزاری بازی ها به پایان رسید.

روزنامه گل

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سمینار جام جهانی 2022 قطر با حضور نمایندگان 32 تیم راه یافته و مقامات اجرایی فیفا در ورزشگاههای محل برگزاری بازی ها به پایان رسید.
این سمینار که آخرین اطلاعات و امور مربوط به برگزاری دیدارهای جام جهانی در آن مورد بررسی قرار گرفت، عصر روز سه شنبه به اتمام رسید. و نمایندگان فدراسیون فوتبال ایران نیز پس از حضور در بخش های مختلف از استادیوم های محل برگزاری مسابقات تیم ملی در رقابت های جام جهانی بازدید کردند.

در نوبت صبح سمینار روز گذشته که در محل هتل سنت رجیس شهر دوحه برگزار شد، کارگروه مربوط به ارتباطات و رسانه، بازاریابی و حمل و نقل با حضور مدیران بخش مربوطه در فیفا و ستاد برگزاری مسابقات برپا شد. در بخش بعدازظهر، کارگروه های فنی و تکنیکی برگزار شد که این پایان بخش آموزشی و هماهنگی سمینار جام جهانی فیفا بود.

در بخش پایانی سمینار نمایندگان کشورهای شرکت کننده از ورزشگاه های میزبان بازی ها در جام جهانی دیدن کرده و در جریان روند آماده سازی استادیوم ها همچنین شرایط هر ورزشگاه قرار گرفتند. الثمامه، خلیفه و احمد بن علی، سه ورزشگاه میزبان بازی های ایران در این مسابقات هستند.

در سمینار فیفا که دو روز به طول انجامید، سرپرست، نماینده کادر فنی، مسئول امنیتی، مدیر رسانه ای و نماینده امور بین الملل فدراسیون های حاضر در جام جهانی، حضور داشتند.

#جام جهاني 2022 قطر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها