70637
هافبک برزیلی به دنبال بازنشستگی در استقلال!
15 تير 1401 14:25
هافبک برزیلی اظهارات عجیبی در رابطه با انتقال به استقلال انجام داد.

روزنامه گل

ژان کارلوس هافبک باشگاه نائوتیکو برزیل از هفته گذشته نامش به همراه باشگاه استقلال مطرح شد و واکنش های زیادی را به همراه داشت.

باشگاه استقلال در واکنش به اخبار رسانه های برزیلی در زمینه پیشنهاد به ژان کارلوس این خبر را تکذیب کرد و این اخبار را تنها در حد شایعه دانست.

ژان کارلوس هفته گذشته حتی از هواداران نائوتیکو با چشمان گریان خداحافظی کرد تا به جدایی اش از این تیم و احتمال انتقالش به استقلال دامن بزند.

در همین زمینه نائوچیکو این هفته در دیداری حساس و سخت به مصاف گرمیو می‌رود. روبرتو فرناندز سرمربی نائوچیکو تایید کرد که ژان کارلوس در این مسابقه هم برای تیمش بازی می کند و از تاثیر شایعات انتقال این بازیکن به استقلال صحبت کرد.

فرناندز در مصاحبه با سایت «گلوبو» برزیل، گفت: ژان 30 سال دارد و حقوق خوبی در نائوتیکو می گیرد. دستمزدی که او در سری A یا تیم های خارجی می گیرد بسیار بالاتر از دستمزد کنونی اش خواهد بود.

سرمربی تیم برزیلی درباره صحبت خود با کارلوس این طور، گفت: ژان آدمی است که بدون توجه به شایعات به کارش ادامه می دهد. اما او انسان است و از این اخبار آسیب می بیند. حرف ژان درباره پیشنهاد استقلال این بود: «پروفسور، من 30 سال دارم و در 32 سالگی می توانم با پولی که می گیرم، آنجا بازنشسته شوم». من به او گفتم: پسرم مرا در آغوش بگیر. تا تو را آرام کنم.

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها