70619
فرنگی‌کاران پنج وزن دوم امروز به میدان می‌روند
15 تير 1401 12:07
دومین روز از پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا امروز با مصاف مدعیان پنج وزن دوم برگزار می‌شود که نمایندگان کشورمان به میدان خواهند رفت.

روزنامه گل

رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا از امروز با برگزاری مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم در شهر منامه بحرین پیگیری می‌شود که طی آن ملی‌پوشان کشورمان به مصاف حریفان می‌روند.

بر این اساس برنامه مسابقات امروز به شرح زیر است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم که با حضور ۹ نفر برگزار می‌شود احمدرضا محسن نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف موری از ژاپن می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران کره جنوبی و قزاقستان پیکار می‌کند.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که با حضور ۱۰ نفر برگزار می‌شود، دانیال سهرابی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف تمیربکوف از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۹ شرکت کننده دارد، امیر عبدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با تونگ از چین تایپه کشتی می‌گیرد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۹ شرکت کننده دارد، علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با داهیا از هند مبارزه می‌کند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که با حضور ۹ نفر برگزار می‌شود، امیررضا اکبری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران چین تایپه و عربستان سعودی می‌رود.

به گزارش ، روز گذشته نمایندگان کشورمان در پایان پیکارهای پنج وزن نخست کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا به ۳ مدال طلا، ۱ مدال نقره و ۱ مدال برنز دست یافتند.

بدین ترتیب آرش نگهداری در وزن ۵۵ کیلوگرم، ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم، فردین هدایتی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مدال طلا رسیدند و مسعود کاووسی در وزن ۷۷ کیلوگرم و علی عابدی درزی در وزن ۸۷ کیلوگرم، دو مدال نقره و برنز کسب کردند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها