آخرین شرایط نقل و انتقالاتی پرسپولیس از زبان معاون باشگاه؛
70528
پیشنهاد پرسپولیس به منشا نصف پیشنهاد مس بود/ عبدی در پرسپولیس می‌ماند
14 تير 1401 16:37
معاون پرسپولیس درخصوص پیشنهاد باشگاه پرتغالی برای جذب مهدی عبدی خاطرنشان کرد: پیشنهادی به دست ما رسیده است.

روزنامه گل

محمد محمدی معاون پرسپولیس درباره شرایط پرسپولیس در نقل‌ و انتقالات اظهار داشت : تلاش کردیم نفراتی که مد نظر آقای گل‌محمدی است را جذب کنیم. امیدوارم باقیمانده نفرات را هم جذب کنیم که کادر فنی نگرانی نداشته باشد.

وی درباره آخرین وضعیت انتقال کاسیانو هم گفت: کاسیانو تحت قرارداد باشگاه ویزلای پرتغال بود و باید ابتدا رضایت این باشگاه را می‌گرفتیم و بعد با خودش مذاکره می‌کردیم. درتلاش هستیم روزهای آینده کارهای انتقال کاسیانو را انجام بدهیم.

معاون ورزشی پرسپولیس درخصوص اینکه به جز جذب کاسیانو، این باشگاه بازهم فعالیت نقل و انتقالاتی انجام می‌دهد، پاسخ داد: قطعا. سهمیه لیگ برتری ما سه جای خالی دارد و بازیکن آزاد هم می‌‌توانیم بگیریم. طبق نیازها بازیکن جذب می‌کنیم.

وی درمورد آخرین وضعیت تکمیل کادرفنی پرسپولیس گفت: گل‌محمدی یک نفر را مدنظر داشت و با یکی از دوستان مذاکره کردیم اما متاسفانه به نتیجه نرسیدیم.

محمدی در خصوص پیشنهاد باشگاه پرتغالی برای جذب مهدی عبدی خاطرنشان کرد: پیشنهادی به دست ما رسیده اما ما برای انتقال یک بازیکن همه جوانب را در نظر می‌گیریم. سرمربی تیم تصمیم گرفته‌اند که عبدی در پرسپولیس بماند

معاون پرسپولیس درباره اظهارات معاون باشگاه مس رفسنجان که عنوان کرده بود این باشگاه با گادوین منشا ۸۰ هزار دلار کم‌تر از پرسپولیس قرارداد بسته است گفت: مذاکرات ما با منشا در حدی بود که نصف پیشنهاد باشگاه مس را به او دادیم و در نهایت هم با او به توافق نرسیدیم.

#معاون باشگاه پرسپولیس #محمد محمدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها