همه چیز به کام آقای شماره هفت شد
70503
خدمت آجورلو به مجیدی، جفای فرهاد به سردار
14 تير 1401 14:38
بعد از جدایی غیر منتظره فرهاد مجیدی از استقلال که کام هواداران را تلخ کرد و باعث شد تا انتقاد های زیادی به فرهادی و رفتارش همیشگی اش یعنی رها کردن تیم به مقصد تیم های خارجی صورت گرفت  و تا حدود زیادی محبوبیت و مقبولیت اش نزد هواداران که  با قهرمان کردن  تیم بیشتر هم شده بود کاهش یافت.

روزنامه گل

اما در ادامه عملکرد سردار آجورلو و مدیران باشگاه آنقدر ضعیف و دور از انتظار بود که از یک طرف حواس هواداران و منتقدان را به طور کل از ماجرای مجیدی پرت کرد و از طرف دیگر باعث شد حتی منتقدان فرهاد هم با این استدلال که سرمربی جوان آبی ها این روزها را می دیده و حق داشته که از استقلالی که آجورلو مدیر آن است فرار کند، به نوعی مربی محبوب تیمشان را در بین جامعه هواداری تبرئه کنند. در واقع عملکرد آجورلو خدمت ناخواسته او به فرهاد مجیدی است که باعث شده تا جایگاهش دربین هواداران ریزش چندانی نداشته باشد و آنقدرها متزلزل نشود! این درشرایطی است که یکی از مدیران باشگاه در زمانی که شایعه پیشنهاد اماراتی فرهاد و جدایی اش مطرح بود با این استدلال که قرار است برای فصل آینده یک تیم پرقدرت و پرستاره بسته شود، رفتن احتمالی فرهاد را اشتباه بزرگی از سوی این مربی قلمداد کرد که در نهایت به ضرر خودش تمام می شود. حالا که بیش از یکماه از جدایی مجیدی می گذرد مشخص می شود که فرهاد از این جدایی نه تنها ضرر نکرده که منفعت هم برده است.

هرچند این سکه روی دیگری هم دارد. برخی از منتقدان حال و روز استقلال را نتیجه جدایی فرهاد مجیدی می دانند و معتقدند که اگر او می ماند و به کارش ادامه می داد شرایط تیم کاملا متفاوت بود و می توانست عملکرد بهتری در نقل و انتقالات داشته باشد و خیلی بهتر از اینها برای فصل جدید آماده شود. به ویژه اینکه حدود 20 روز از وقت باشگاه برای انتخاب سرمربی تلف شد و همین سردرگمی باعث شد تا برخی ستاره ها از استقلال دور شوند. همچنین عدم شناخت ساپینتو از بازیکنان تیم و همچنین لیگ برتر هم حسابی وقت گیر بود و باعث شد تا نقل و انتقالات تیم به کند ترین شکل ممکن پیش برود. در واقع اگر مجیدی می ماند استقلال هم این گونه دچار چالش و حاشیه نمی شد. در مجموع استقلال و آجورلو بعد از جدایی مجیدی دچار بحران شدند و مشخص نیست آیا ماندن فرهاد فرهاد می توانست تغییری در این وضعیت ایجاد کند یا خیر؟ به هرحال این روزها مجیدی دستیارانش در امارات با چهره خندان عکس می گیرند و آجورلو و همکارانش نگران اعتراض ها تجمع هواداران هستند!

#فرهاد مجیدی #سردار مصطفی آجورلو #اختصاصی گل #یادداشت
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها