پیشکسوتان همیشه حامی پرسپولیس خواهند ماند
70500
کرمانی مقدم: تیم یحیی فقط مهاجم تراز اول کم دارد
14 تير 1401 14:31
  آرش جعفری - هافبک ملی‌پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد پرسپولیس با توجه به بازیکنانی که در فصل نقل و انتقالات جذب کرده است به دنبال قهرمانی دوباره در لیگ برتر است و به قولی می‌خواهد فصل گذشته را جبران کند تا کام هواداران دوباره شاد شود.

روزنامه گل

مرتضی کرمانی مقدم هافبک ملی‌پوش سابق پرسپولیس می‌گوید پرسپولیس این فصل خریدهای بسیار خوبی انجام داد. در تمام پست بهترین‌ها را جذب کردند. از درون دروازه با جذب علیرضا بیرانوند گرفته تا پور علی گنجی و دانیال اسماعیلی فر و گولسیانی در خط دفاع و سروش رفیعی و سعید صادقی در خط هافبک همه از بهترین‌های لیگ بودند . فصل گذشته ما لیگ را خیلی راحت و به قول معروف مفت از دست دادیم و نتوانستیم به‌رغم شایستگی‌هایی که داشتیم بارهم قهرمان شویم. برای همین پرسپولیس امسال عزمش را جزم کرده تا با کسب بهترین نتایج بازهم قهرمان شود و به عقیده من با این تیم قهرمانی دور از دسترس نیست.

مرتضی کرمانی مقدم در ادامه به خط حمله پرسپولیس اشاره می‌کند و می‌گوید: به‌رغم خریدهای خوبی که در تمام خطوط داشتیم. در خط حمله هنوز نتوانستیم بازیکن مناسبی را جذب کنیم. پرسپولیس باید در خط حمله دو مهاجم طراز اول و خوب جذب کند.مهاجمانی که توانایی گل زدن به سر و پا راداشته باشند و هم اینکه پاسور خوبی هم باشند و به قولی زوج سازی کنند. امیدوارم با جذب مهاجم خوب مانند سال گذشته به مشکل نخوریم.

کرمانی مقدم در مورد مهاجم خارجی و برزیلی که قراراست بیاید گفت: من شناخت زیادی از او ندارم با یحیی صحبت می کردم می گفت بازیکن خوبی است. امیدوارم بعد از آمدن مثل مهاجمان دیگر ضعیف نباشد. به‌هرحال منتظر هستیم تا او بیاید و ببینیم چند مرده حلاجه و می‌تواند مشکل خط حمله تیم را حل کند یا خیر . هواداران بعد از دست دادن قهرمانی در سال گذشته، امسال قهرمانی می‌خواهند و با توجه به تیمی که بسته‌شده دور از دسترس نیست.

کرمانی مقدم در خصوص حضور در اولین تمرین پرسپولیس گفت: باشگاه دعوت کرده بود و به اتفاق فرشاد و ناصر و محمد پنجعلی و محمدآقا مایلی کهن و علی آقا پروین به تمرین رفته بویدم. آقای درویش کار قشنگی کرده بودند. با بازیکنان خوش و بش کردیم و به آن ها گفتیم که درطول فصل حامیشان هستیم. پیشکسوتان همیشه از تیم حمایت کردند و در این فصل هم همینطور خواهد بود.

کرمانی مقدم در خصوص خداحافظی سید جلال گفت: من عقیده دارم سید جلال می‌توانست این فصل هم فوتبال بازی کند. من حتی در دیداری که با او داشتم گفتم زود بود رفتی چون حداقل امسال می‌توانستی به تیم کمک کنی اما او گفت بتهر است که خداحافظی کند. سید جلال رهبر و لیدر تیم بود. واقعاً جای او حالا حالاها پر نمی‌شود. البته بازیکنان خوبی در پست دفاع جذب‌شده‌اند.

هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس در مورد اینکه سید جلال قرار است به کادر فنی اضافه شود گفت: بله من هم شنیدم. سید جلال قدرت رهبری خوبی دارد و من فکر می‌کنم حضور او بر روی نیمکت به‌عنوان مربی می‌تواند به تیم کمک کند. البته درعین‌حال عقیده دارم او هم‌زمان بااینکه بر روی نیمکت می‌نشیند تا به تیم کمک کند باید در کلاس‌های مربیگری هم شرکت کند تا به‌صورت علمی هم دانش این کار را فرابگیرد.

کرمانی مقدم در مورد اینکه سید جلال می‌تواند مربی موفقی شود گفت: سید جلال کاریزمای مربیگری دارد. من فکر می‌کنم او می‌تواند مربی بزرگی می‌شود. البته همه‌چیز را زمان ثابت می‌کند اما با توجه به سابقه و شناختی که از او دارم و عشق و علاقه‌اش به فوتبال باید بگویم می‌تواند مربی خوبی شود.

مرتضی کرمانی مقدم در مورد اینکه یحیی امسال می‌تواند با توجه به تیم خوبی که بسته موفق باشد و قهرمان شود گفت: چراکه نه اما تیم پرستاره هم مشکل خودش را دارد. من فکر می‌کنم یحیی می‌تواند این تیم را قهرمان کند. او علاوه بر دانش فنی از مدیریت خوبی هم برخوردار است. بنابراین من مشکلی برای قهرمانی پرسپولیس در این فصل نمی‌بینیم.

#پیشکسوت پرسپولیس #مرتضی کرمانی مقدم #اختصاصی گل #مصاحبه #آرش جعفری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها