خودش خبر داد، خودش هم تکذیب کرد
70443
آقای نصرتی فایل صوتی را منتشر کنیم؟
13 تير 1401 21:15
دیروز تیتر یک گل اختصاص داشت به خبری درباره منتفی شدن دستیار خارجی برای یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس و انتخاب محمد نصرتی در این پست.

روزنامه گل

طبق اطلاعاتی که داشتیم باخبر شدیم نصرتی قرار است جای حمید مطهری را در کادرفنی پرسپولیس بگیرد. منطقی هم این بود که گل‌محمدی ترجیح دهد یک دستیار کم‌خطر را استخدام کند. با این‌حال بازیکن ملی‌پوش سابق پرسپولیس پس از انتشار این خبر و دست‌به‌دست شدن جلد روزنامه گل مجبور شد آن را در استوری اینستاگرامش تکذیب کند.
درحالی که اتفاقا یکی از منبع‌های خبری ما گفت‌وگو با خود این مربی بود. خود او بود که به خبرنگار ما گفت گفتگوهایی در این زمینه انجام شده. ما هم گمان نمی‌کردیم عملیات انتقال او از تراکتور به قرمزپوشان پایتخت مخفیانه و فوق‌سری باشد وگرنه در چاپ آن احتیاط می‌کردیم. شاید تعدادی از هواداران متعصب تراکتور موسوم به تی‌تی‌ها به نصرتی حمله برده و از او انتقاد کرده‌اند که چرا می‌خواهد به باشگاه رقیب برود و او نخواسته جو تبریز را خراب کند. نصرتی در مقطعی کوتاه در فصل پیش حتی تیم را هم تمرین می‌داد و تا پیش از آمدن ساغلام ترکیب تیم را می‌چید و به‌نوعی سرمربی تراکتور بود. اما فشار تی‌تی‌ها باعث شد نصرتی خبر ما را تکذیب کند و بنویسد: «هیچ صحبتی با باشگاه پرسپولیس نکرده‌ام». و البته که فایل صوتی تمام گفت‌وگوهای تلفنی ما طبق خط مشی و رسمی که برای مصاحبه‌های‌مان داریم ضبط شده و موجود است. اعتراف می کنیم که اگر احتمال می‌دادیم که انتشار این خبر برای نصرتی بد خواهد شد، هرگز اقدام به چاپش نمی‌کردیم اما حالا که کار از کار گذشته، باید از تیتر یک‌مان دفاع کنیم تا اسیر بازارگرمی‌های رایج در فصل نقل و انتقالات نشده باشیم.
بنابراین اگر اعتبار نشریه زیر سوال برود و به کذب‌گویی متهم شود، فایل صوتی را در صورت موافقت مقام قضایی در صفحه رسمی اینستاگرام روزنامه گل به نشانی goalnewspapar_official منتشر خواهیم کرد تا مشخص شود خبرمان راست بوده یا دروغ و اگر کذب بوده چه کسی آن را در اختیارمان گذاشته است،تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد!

#محمد نصرتي #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها