70420
کی‌شمس: ۵ بازیکن، پول را به صنعت نفت و مردم آبادان ترجیح دادند/ نمی‌توانیم با دلال‌ها رقابت کنیم
13 تير 1401 15:10
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت گفت که بازیکنان تیمش توسط دلال‌ها وسوسه می‌شوند و با این شرایط به سختی می‌توانند در نقل و انتقالات حضور داشته باشند و رقابت کنند.

روزنامه گل

جهانگیر کی‌شمس ر خصوص آخرین شرایط صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با صلاحدید کادرفنی در تمرینات تیم‏، 10 بازیکن از تیم امید باشگاه که استعدادهای درخشانی هستند، شرکت خواهند کرد تا اگر شرایط فراهم بود و آمادگی حضور در تیم بزرگسالان را داشتند جذب شوند. ‌ضمن اینکه با چند بازیکن لیگ برتری و لیگ یکی مذاکره کرده‌ایم و به زودی آنها را به خدمت خواهیم گرفت.

وی در واکنش به جدایی چند بازیکن جوان این تیم عنوان کرد: متأسفانه برخی مدیر برنامه‌ها یا دلالان، قیمت بازیکنان لیگ برتری را چند برابر افزایش دادند و این موضوع کار را برای باشگاه‌هایی مثل صنعت نفت که با مشکلات عدیده مالی روبه‌رو هستند سخت کرده است. پنج بازیکن ما بعد از‌ پیشنهادهای وسوسه انگیزی که از تیم‌های دیگر داشتند، از صنعت نفت جدا شدند و پول بیشتر را به تیم و مردم آبادان ترجیح دادند و صنعت نفت را در سخت‌ترین شرایط تنها گذاشتند. ‌

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت افزود: با شرایط سختی بازیکنان جوان‌مان را در آکادمی باشگاه پرورش می‌دهیم. بازیکنی که چندین سال برای او زحمت کشیده‌ایم به راحتی توسط دلال‌ها و تیم‌های صنعتی وسوسه می‌شود و با این روند تیم‌های اندکی می‌توانند در نقل و انتقالات حضور فعال داشته باشند و با دلال‌ها رقابت کنند که ما جزو آنها نیستیم. با این حال به هواداران‌مان می‌گویم که نگران شرایط تیم نباشند، چون دیگر نام‌ها در فوتبال امروز بازی نمی‌کنند و ما در فوتبال ‌روز دنیا هم می‌بینیم که کیفیت بازیکن و هماهنگی تیمی اهمیت دارد.

کی‌شمس با اشاره به حضور رضا پرکاس و امضای رسمی قرارداد سرمربی صنعت نفت خاطرنشان کرد: پس از اینکه با تصمیم اعضای هیئت مدیره سرمربی تیم انتخاب شد‏، به دلیل اینکه پرکاس در خارج از کشور بود، شرایط برای معرفی و امضای قرارداد سرمربی جدید تیم فراهم نشد. خوشبختانه پرکاس روز گذشته با حضور در آبادان قراردادش را امضا کرد و از امروز (دوشنبه 13 تیرماه) تمرینات را آغاز می‌کنیم. همچنین قرار است عبدالرضا برزگری و افشین عالی‌پور در کادرفنی حضور داشته باشند. از امروز با نظر پرکاس سعی می‌کنیم بازیکنان مدنظر کادرفنی را به خدمت بگیریم.

#صنعت نفت آبادان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها