70390
موسوی: استکی گمشده بوکس بود/ کسی که بخواهد به المپیک برسد، دنبال بهانه نیست
13 تير 1401 12:39
ملی‌پوش بوکس گفت: نمی‌دانم چه سیاستی پشت این ماجراست که اوزان المپیکی هر سال کاهش پیدا می‌کند، اما کسی که بخواهد به المپیک برسد، دنبال بهانه نیست.

روزنامه گل

سیدشاهین موسوی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس اظهار داشت: با تصمیم کادرفنی تیم ملی دور جدید تمرینات آغاز شده و فعلاً در اردو هستیم و بدن‌های خود را آماده نگه می‌داریم تا ببینیم تاریخ دقیقی برای مسابقات بین‌المللی مشخص می‌شود یا خیر.

وی افزود: قهرمانی کشور تمام شد و از گوشه و کنار شنیده‌ام احتمالاً رقابت‌های لیگ را در پیش داشته باشیم. متاسفانه امسال به شدت با کمبود مسابقات مواجه بودیم و لغو بازی‌های آسیایی و غیبت در کشورهای اسلامی به ضرر ما تمام شد.

* هیچ توجهی به مسائل حاشیه‌ای ندارم

ملی‌پوش بوکس درباره شرایط فدراسیون گفت: من همیشه تمرکزم روی کار خودم بوده و هیچگاه به مسائل غیرفنی ورود نکرده‌ام و از مسئولان فدراسیون هم بابت حمایت‌هایشان تشکر می‌کنم. هیچ توجهی به مسائل حاشیه‌ای ندارم و آنقدر خوب تمرین می‌کنم تا برای هر مسابقه‌ای در اوج آمادگی باشم و برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

موسوی در ادامه به تمجید از سرمربی تیم ملی پرداخت و گفت: استکی گمشده بوکس ایران بود که از زمانی که هدایت تیم را در دست گرفت با غیرت مثال زدنی خود همه شرایط را برای ما فراهم کرد و باید از زحمات او قدردانی کنم. کادرفنی خوبی داریم و طبق برنامه پیش می‌رویم تا مثل همیشه نتایج خوبی کسب کنیم.

*نمی‌دانم چه سیاستی پشت کاهش اوزان المپیکی است

دارنده ۲ مدال برنز آسیا درباره شانس کسب سومین مدال خود در قاره کهن تصریح کرد: هنوز تاریخ و مکان برگزاری این مسابقات مشخص نیست، اما آنقدر تجربه دارم که بتوانم تعداد مدال‌های آسیایی خود را به عدد ۳ برسانم. به امید خدا و کمک کادرفنی اینبار رنگ مدالم را تغییر می‌دهم و در کسب مدال در قاره کهن هت‌تریک می‌کنم.

موسوی در پایان درباره کاهش اوزان المپیکی و مسیر دشوار کسب سهمیه خاطرنشان کرد: در اینباره اخبار زیادی شنیده‌ام و واقعاً نمی‌دانم چه سیاستی پشت این ماجراست که اوزان المپیکی هر سال کاهش پیدا می‌کند، اما کسی که بخواهد به المپیک برسد، دنبال بهانه نیست و با تلاش و کوشش به هدف خود می‌رسد. امیدوارم در المپیک پاریس حضور پیدا کنم و نماینده شایسته‌ای برای بوکس ایران باشم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها