نتیجه‌گیری منطقی از سخنان اخیر رییس جام‌جم
70347
منتظر بازگشت عادل نباشید
12 تير 1401 20:03
بعد از آن همه امبدواری برای بازگشت عادل، حتی سروش صحت هم از برنامه کتاب‌باز حذف شد تا روشن شود قول و فعل مدیران سازمان یکسان نیست...

روزنامه گل

روزنامه گل- از روز اولی که تغییرات کلان در صداوسیما اتفاق افتاد و رییس سازمان عوض شد، موج بزرگی از امیدواری‌ها به وجود آمد که عادل فردوسی‌پور هم به شبکه سه برگردد، دوباره فوتبال گزارش کند و حتی تولید برنامه نود را از سر بگیرد. مخصوصا چراغ سبزی که پیمان جبلی همان اوایل به بازگشت عادل نشان داد، امیدواری‌ها را بالاتر برد. با این حال هر چه جلوتر رفتیم روشن شد خبری از فعالیت دوباره فردوسی‌پور در شبکه سه نیست و جمله «همه سرمایه‌های انسانی را حفظ می‌کنیم» صرفا یک تعارف است. بعد از آن همه امبدواری برای بازگشت عادل، حتی سروش صحت هم از برنامه کتاب‌باز حذف شد تا روشن شود قول و فعل مدیران سازمان یکسان نیست.

در عین حال اگر هنور کوچکترین روزنه امیدی برای عادی شدن روابط سازمان با عادل وجود داشت، باید گفت اظهارات روز یکشنبه جبلی همان روزنه را هم مسدود کرد. رییس سازمان البته در تازه‌ترین سخنانش حرفی از عادل نزده، اما مواضع او در سایر زمینه‌ها قشنگ نشان می‌دهد چه خبر است. جبلی برای چندمین بار تاکید کرده برخی تولیدات شبکه‌های نمایش خانگی را نمی‌توان کنار اعضای خانواده نگاه کرد! طبیعتا هیچ‌کس نمی‌تواند صددرصد محتوای این رسانه‌ها را تایید کند، اما چنین اظهارنظری هم حیرت‌انگیز است. مثلا جوکر یا مهمونی را نمی‌توان کنار خانواده دید؟ خب چرا؟ با این دست‌فرمان، الکی منتظر عادل نباشید. گویا خود فردوسی‌پور هم ناامید شده که اپلیکیشن خودش را راه انداخته و کارش را در فضایی دیگر استارت زده است. تمام شد و رفت.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها