70334
آخرین وضعیت پرسپولیس در راه دریافت مجوز حرفه‌ای/ بارگذاری مدارک و تلاش برای پرداخت بدهی شهر خودرو
12 تير 1401 15:57
باشگاه پرسپولیس برای تکمیل مدارک خود در جهت صدور مجوز حرفه‌ای، اقدام به بارگذاری مدارک کرده و قرار است به زودی بدهی باشگاه شهر خودرو نیز پرداخت شود.

روزنامه گل

پس از حذف پرسپولیس و استقلال از آسیا در فصل گذشته، حالا بحث صدور مجوز حرفه‌ای این دو باشگاه برای فصل آینده یکی از نگرانی‌های اصلی هواداران سرخابی به شمار می‌آید. دو باشگاهی که در روزهای اخیر به شدت در بازار نقل‌و‌انتقالات فعال بودند و باید دید آیا در کنار هزینه‌های نقل‌و‌انتقالاتی، فکری به حال بسته بودن پرونده‌های داخلی و خارجی و حل موضوع مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها شده است یا خیر؟

پرسپولیس در این زمینه از حدود دو ماه پیش کمیته‌ای برای پیگیری‌ امور مربوط به صدور مجوز حرفه‌ای تشکیل داده و اقداماتی انجام شده اما بزرگترین مشکل بدهی به باشگاه شهر خودرو و آنتونی استوکس و بسته بودن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی این باشگاه است.

در همین راستا جلسه‌ای با مسئولان باشگاه پدیده برگزار و بخش دیگری از بدهی‌های این باشگاه به زودی پرداخت خواهد شد تا حداقل از بابت پنجره داخلی دغدغه‌ای برای بحث صدور مجوز حرفه‌ای نداشته باشند اما همچنان نگرانی از بابت بدهی به آنتونی استوکی و پرونده باز موجود در فیفا پابرجاست.

باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته مدارک مربوط به حرفه‌ای سازی خود را در سامانه مربوطه بارگذاری کرده است. در حالی که گفته می‌شد 10 تیرماه آخرین فرصت سرخابی‌ها برای تکمیل مدارک خود بود، شنیده می‌شود با توجه به تعویق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده، دو باشگاه پرسپولیس و استقلال فرصت بیشتری برای تکمیل مدارک ناقص خود برای دریافت مجوز حرفه‌ای دارند. به هر حال باید دید فدراسیون فوتبال و دو باشگاه سرخابی در زمان باقی مانده چه فعالیتی در این زمینه خواهند داشت و آیا بازهم شاهد حذف پرسپولیس و استقلال از آسیا خواهیم بود یا این مشکل سرانجام حل خواهد شد.

#پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها