70321
یک بازیکن از همراهی تیم ملی بانوان بازماند
12 تير 1401 15:38
سرپرست تیم ملی فوتبال بانوان توضیحاتی درخصوص آخرین وضعیت اردوی این تیم ارائه کرد.

روزنامه گل

فاطمه علیپور در مورد شرایط اردوی تیم ملی فوتبال بانوان، اظهار داشت: شرایط خوبی داریم. تمرینات روند خوبی دارد. کادرفنی روی آماده سازی تیم تمرکز کرده است. باتوجه به مدت زمان کمی که برای آماده سازی تیم بوده بر این باور هستیم که بتوانیم در مسابقات کافا نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی در مورد مصدومیت هاجر دباغی عنوان کرد: شرایطی پیش آمد که برخی از بازیکنان مصدوم بودند. شرایط خانم دباغی در اردوی تیم ملی بررسی شد و اکنون او تحت درمان است. در کافا همراه ما نخواهد بود اما بقیه شرایط خوبی دارند.

سرپرست تیم ملی فوتبال بانوان در خصوص غیبت چند تن از ملی پوشان دعوت شده به اردو تاکید کرد: برخی با توجه به شرایطی که برایشان به وجود آمده بود در اردو حاضر نشدند و حتما فدراسیون این موضوع را بررسی می کند و اعلام نظر خواهد کرد که جای شک و شبهه ای هم نباشد.

علیپور در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال در مورد تاریخ اعزام تیم به تاجیکستان عنوان کرد: تاریخ اعزام ما روز 14 تیر است. اولین بازی ما روز 17 تیرمقابل قرقیزستان است. به فاصله 5 روز فرصت داریم که به شرایط آماده سازی برسیم. بازی دوم هم 23 تیر هست. سه روز یک بار بازی داریم و به امید خدا 30 تیر از تاجیکستان برمی گردیم.

#تیم ملی فوتبال بانوان ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها