نه غلامی جدا شده و نه سیلوا رفتنی
70316
مذاکره برسر مبلغ قرارداد همچنان ادامه دارد
12 تير 1401 14:30
    برخلاف آنچه که در فضای رسانه‌ای به ویژه فضای مجازی منتشر شده عارف غلامی و رافائل سیلوا هنوز از استقلال جدا نشده‌اند و وضعیت شان برای فصل آینده نا مشخص است.

روزنامه گل

غلامی که این روزها در خارج از کشور حضور دارد و سفرش بیشتر از اینکه کاری باشد جنبه تفریحی دارد. اینکه غلامی در آستانه جام جهانی حاضر می‌شود هم به لحاظ مالی دستمزد کمتری بگیرد و هم ریسک نیمکت نشین و سکو نشین شدن در لیگ پرتغال را به جان بخرد تصمیم منطقی به نظر نمی‌رسد و شاید او این روزها بیش از هرچیز دیگری به بالاتر بردن مبلغ قراردادش نسبت به فصل گذشته فکر می‌کند؟ سیلوا هم همچنان درحال چانه زنی و مذاکره با مدیران استقلال است و اختلاف حدودا 150 هزار دلاری دوطرف قابل برطرف شدن است. باید دید سرانجام این دومدافع در استقلال می‌مانند یا در نهایت از جمع آبی پوشان جدا خواهند شد؟ اتفاقی که دیت کم تا این لحظه رخ نداده است!

درست مانند ماجرای امیرحسین حسین زاده و رفتنش به شالروا بلژیک با پرداخت 250 هزار دلار به باشگاه استقلال دست رد زدن به پیشنهاد چند میلیاردی آبی‌ها میسر می‌شود. حسین زاده جوان هم که از قضا مدیر برنامه هایش با غلامی یکی است فعلا با پیش کشیدن پیشنهاد خارجی درحال فشار آوردن به باشگاه است و بعید است او هم در سال جام جهانی ریسک نیمکت نشینی در فوتبال اروپا و ضرر مالی را بپذیرد. جدایی حسین زاده هم هنوز مشخص و قطعی نیست و دعوا برسر پول جریان دارد.

#استقلال #عارف غلامي #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها