سیدجلال می‌توانست حداقل 2 سال دیگر بازی کند
70312
پیوس: عبدی یک آقای گلی به پرسپولیس بدهکار است
12 تير 1401 14:17
آرش جعفری - مهاجم ملی‌پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد پرسپولیس با توجه به خریدهایی که در این فصل انجام داده است به دنبال بازپس‌گیری قهرمانی است و می‌خواهد فصل گذشته را جبران کند.

روزنامه گل

فرشاد پیوس مهاجم ملی‌پوش سابق پرسپولیس می‌گوید پرسپولیس این فصل خریدهای بسیار خوبی انجام داد. در هر پست بهترین‌ها را جذب کرد. از علیرضا بیرانوند در درون دروازه گرفته تا پور علی گنجی در خط دفاع و سعید صادقی در خط هافبک همه از بهترین‌ها هستند. فصل گذشته ما لیگ را به خودمان باختیم و نتوانستیم به‌رغم شایستگی‌هایی که داشتیم قهرمان شویم. برای همین پرسپولیس امسال عزمش را جزم کرده تا با کسب بهترین نتایج بازهم قهرمان شود.

فرشاد پیوس در ادامه به خط حمله پرسپولیس اشاره می‌کند و می‌گوید: به‌رغم خریدهای خوبی که در تمام خطوط داشتیم. در خط حمله هنوز نتوانستیم بازیکن مناسبی را جذب کنیم. پرسپولیس باید در خط حمله دو بازیکن خوب جذب کند. بازیکنانی که بتوانند به‌خوبی گل بزنند و مانند سال گذشته به مشکل نخوریم.

پیوس در مورد مهاجم خارجی و برزیلی که قراراست بیاید گفت: من هم مثل شما در رسانه‌ها آمار او را مطالعه کردم به نظر مهاجم خوبی می‌آید. امیدوارم بعد از آمدن مثل مهاجمان دیگر نباشد . اصولاً این‌گونه مهاجمان فیلم‌های خوبی دارند و همه از دور به‌به و چهچه می‌کنند ولی وقتی می‌آیند برعکس آن را شاهد هستیم. به‌هرحال منتظر هستیم تا او بیاید و ببینیم چند مرده حلاجه و می‌تواند مشکل خط حمله تیم را حل کند یا خیر . هواداران بعد از دست دادن قهرمانی در سال گذشته، امسال قهرمانی می‌خواهند و با توجه به تیمی که بسته‌شده دور از دسترس نیست.

فرشاد پیوس در مورد رفتن احتمالی عبدی از پرسپولیس و حضور در لیگ پرتغال گفت: مهدی عبدی مهاجم جوان و بااستعدادی است. من عقیده دارم، او باید در پرسپولیس بماند. عبدی یک آقای گلی به پرسپولیس بدهکار است. او باید بماند و بیشتر تلاش کند تا تجربه کسب کند تا بهتر از این شود و بعد آن موقع به اروپا برود.

فرشاد پیوس در خصوص خداحافظی سید جلال گفت: من عقیده دارم سید جلال حداقل تا دو تا سه سال دیگر می‌توانست فوتبال بازی کند. من حتی در دیداری که با او داشتم گفتم زود بود رفتی چون حداقل امسال می‌توانستی بازی کنی اما او گفت صلاح دیده که خداحافظی کند. سید جلال رهبر و لیدر تیم بود. واقعاً جای او حالا حالاها پر نمی‌شود. البته بازیکنان خوبی در پست دفاع جذب‌شده‌اند.

پیوس در مورد اینکه سید جلال قرار است به کادر فنی اضافه شود گفت: بله من هم شنیدم. سید جلال قدرت رهبری خوبی دارد و من فکر می‌کنم حضور او بر روی نیمکت به‌عنوان مربی می‌تواند به تیم کمک کند. البته درعین‌حال عقیده دارم او هم‌زمان بااینکه بر روی نیمکت می‌نشیند تا به تیم کمک کند باید در کلاس‌های مربیگری هم شرکت کند تا به‌صورت علمی هم دانش این کار را فرابگیرد.

مهاجم سابق پرسپولیس در مورد اینکه سید جلال می‌تواند مربی موفقی شود گفت: سید جلال کاریزمای مربیگری دارد. من فکر می‌کنم او می‌تواند مربی بزرگی می‌شود. البته همه‌چیز را زمان ثابت می‌کند اما با توجه به سابقه و شناختی که از او دارم و عشق و علاقه‌اش به فوتبال باید بگویم می‌تواند مربی خوبی شود.

پیوس در مورد اینکه یحیی امسال می‌تواند با توجه به تیم خوبی که بسته موفق باشد و قهرمان شود گفت: چراکه نه اما تیم پرستاره هم مشکل خودش را دارد. من فکر می‌کنم یحیی می‌تواند این تیم را قهرمان کند. او علاوه بر دانش فنی از مدیریت خوبی هم برخوردار است. بنابراین من مشکلی برای قهرمانی پرسپولیس در این فصل نمی‌بینیم.

#پیشکسوت پرسپولیس #فرشاد پیوس #اختصاصی گل #مصاحبه #مهدی عبدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها