استقلال به چند بازیکن بیشتر نیاز ندارد
70311
جان واریو: تعجب می کنم چرا ساپینتو قول 4 قهرمانی داده است
12 تير 1401 12:00
بازیکن برزیلی اسبق استقلال می‌گوید اصلی ترین فاکتور برای این تیم آرامش و دور بودن از حواشی است.

روزنامه گل

وضعیت استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

برخی ها معتقدند ساپینتو مربی استقلال رزومه خوبی نداشته و در چند تیمی که کار می کرده تیم‌های تحت نظر او به لیگ‌های پایین‌تر سقوط کرده اند. با توجه به اینکه اطلاعات ما در همین حد است نمی‌توانیم در مورد او صحبت کنیم زیرا او باید بیاید با بازیکنان تمرین کند و ببینیم در لیگ چه کاری صورت می‌دهد.

او قول چهار قهرمانی داد که مورد انتقاد قرار گرفت.

مربیان ایرانی که شناخت خوبی از فوتبال ایران دارند و اکثر بازیکنان را به خوبی می‌شناسند قبل از شروع لیگ هرگز قول قهرمانی نمی‌دهند. ساپینتو نه شناختی از فوتبال ما دارد نه از فرهنگ ما و نه فوتبالیست‌ها را می‌شناسد. تعجب می‌کنم که چرا او قول چهار قهرمانی داده است. یا این حرف‌ها به او القا شده است یا اینکه او برای اینکه خود را در بین هواداران محبوب کند چنین قولی داده است ولی امیدوارم بتواند به قولش عمل کند زیرا وعده سنگینی داده و حالا هواداران از او انتظار زیادی دارند.

استقلال در فصل پیش رو هم موفق می‌شود؟

اصلی ترین فاکتور آرامش و دور بودن از حواشی است. فصل گذشته این اتفاق در استقلال افتاد و آبی‌ها توانستند به قهرمانی دست پیدا کنند باید در این فصل هم این موضوع در اولویت اول قرار بگیرد. آجورلو مدیر پخته ای است و باید مانند فصل پیش اجازه ندهد برخی‌ها در فضای مجازی هواداران را به حاشیه ببرند. ضمن اینکه باید ارتباط صمیمانه بین کادر فنی، بازیکنان و مدیریت باشگاه وجود داشته باشد که با وحدت و همدلی استقلال بتواند نتایج قابل قبولی کسب کرده و یک بار دیگر قهرمان شود.

از مدیریت باشگاه طی این روزها انتقاد زیادی شده است.

در دو، سه روز گذشته مدیرعامل باشگاه توانست با چند بازیکن فصل پیش و چند بازیکن جدید قرارداد ببندد، با توجه به اینکه اسکلت استقلال حفظ می‌شود به چند بازیکن بیشتر نیاز ندارد که بتواند با جذب آنها نقاط ضعفش را پوشش دهد. مهره‌هایی که به استقلال می آیند باید هم باتجربه باشند و هم بتوانند در طول فصل ضعف‌های فصل پیش را پوشش بدهند.

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها